تبیان، دستیار زندگی

جشنی برای تقسیم مهربانی هایمان

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری جشن یلدای مهربانی در شهر تهران خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
خدمات شهری
به گزارش تبیان به نقل از روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، رضا قدیمی مدیر عامل این سازمان ، هدف از برگزاری جشن یلدای مهربانی را مسرور کردن دل کودکانی عنوان کرد که به دلیل اقتصادی توانایی جشن گرفتن این شب را ندارند و نیاز به حمایت خیرین دارند .

وی خواستار مشارکت خیرین و انجمن های مردم نهاد برای کمک به این مراسم شد و گفت : نیکوکاران برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم می توانند اقلام مورد نیاز مانند آجیل شیرینی، میوه و حتی هدایای مختلفی که میتوان به کودکان اهدا کرد را به سرای محله محل زندگی خود اهدا کنند تا بتوانیم به کمک هم یلدایی گرم را برای نیازمندان رقم بزنیم.

قدیمی برگزاری برنامه های متنوع همچون حافظ خوانی با حضور مهمانان ویژه را از دیگر بخش های جشن یلدای مهربانی عنوان کرد.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با تاکید بر خدمات برنامه ریزی شده برای شب یلدا افزود: تمام تلاش ما این است که به تمامی مراکز تحت پوشش در مناطق مختلف خدمات شب یلدا ارائه شود و پیش بینی می شود در این جشن حدود صد ها کودک به همراه خانواده هایشان شرکت کنند.

به گفته وی زمان برگزاری این جشن ۳۰ آذرماه از ساعت ۱۴ الی ۱۷ است.

گفتنی است هر ساله جشن یلدای مهربانی با ارتقاء سطح مشارکت های اجتماعی و همراهی عموم جامعه در اشتراک شادی شب یلدا به مددجویان مددسراها و ایجاد حس دلگرمی در بین مدد جویان سطح منطقه انجام می شود.
منبع: روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری