تبیان، دستیار زندگی

اپلیکیشنی که عکس‌های شما را به ایموجی‌های جالب تبدیل می‌کند

استارتاپ Mirror AI به تازگی اپلیکیشن جالبی را منتشر کرده که کاربران با استفاده از آن می‌توانند تصاویر خود را به سرعت به ایموجی تبدیل کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
اپلیکیشنی که عکس‌های شما را به ایموجی‌های جالب تبدیل می‌کند
استارتاپ Mirror AI به تازگی اپلیکیشن جالبی را منتشر کرده که کاربران با استفاده از آن می‌توانند تصاویر خود را به سرعت به ایموجی تبدیل کنند.
همانطور که می‌دانید ایموجی‌ها سهم بزرگی در چت‌های روزانه ما دارند و یکی از مناسب‌ترین روش‌ها برای نمایش حس‌های واقعی هستند. استارتاپی به نام «Mirror AI» به تازگی اپلیکیشنی را معرفی کرده است که می‌تواند به راحتی ایموجی‌های مختلف از چهره تان درست کند. این شرکت در 13 دسامبر اعلام کرد که کاربران اندروید و آی او اس می‌توانند نسخه بتا «Mirror Emoji Keyboard» را دانلود کنند. این اپلیکشن می‌تواند عکس‌هایی را که از خودتان می‌گیرید، تبدیل به ایموجی کند.
میرر ایموجی (Mirror Emoji) از تکنولوژی تشخیص چهره برای ساخت یک کیبورد ایموجی و استیکرهای دلخواه استفاده می‌کند. با استفاده از هوش مصنوعی، این برنامه ویژگی‌های منحصر به فرد یک عکس را شناسایی می‌کند؛ سپس این ویژگی‌ها را به شکل ایموجی در می‌آورد.
نسخه بتا برنامه می‌تواند صدها ایموجی را که نشان دهنده عبارات مختلفی هستند، تولید کند. اما برنامه نویسان این اپلیکیشن اعلام کرده‌اند که در نسخه‌های آینده برنامه این تعداد به ده‌ها هزار استیکر افزایش خواهد یافت.
این استارتاپ همچنین قصد دارد سفارش ایموجی‌هایی برای گروه‌های مختلف و حیوانات خانگی هم بگیرد.
مدیر عامل و موسس «Mirror AI» در مصاحبه با یک نشریه مطبوعاتی بیان کرد: «Mirror Emoji Keyboard» بسیار برای ما حائز اهمیت است زیرا ارزش یک سال کار تیم مهندسین با تجربه را منعکس می‌کند و شاهد پیشرفت‌های وسیع این تکنولوژی در آینده خواهیم بود.
ایموجی‌های مرسوم معمولا در عرض چند ثانیه ساخته می‌شوند. این صفحه کلید در حال حاضر در برنامه‌های پیام‌رسانی مانند اسنپ چت، فیس بوک، واتس اپ و آی مسیج در دسترس است.
شرکت Mirror AI همچنین اعلام کرده که این برنامه به گونه‌ای طراحی شده که هم ویژگی‌های فیزیکی و هم حالات چهره را به خوبی تشخیص می‌دهد و این قابلیت باعث شده که این پلتفرم  از دیگر برنامه‌های ایموجی متمایز شود.
شایان ذکر است؛ Mirror Emoji اولین برنامه این شرکت است که آغاز برنامه‌های دیگر در جهت ادامه تکامل این تکنولوژی به برنامه‌های کاربردی پیچیده تر محسوب می‌شود.
به گفته یکی از بنیان گذاران میرر «Mirror AI»، بخش وسیعی از مغز به درک چهره انسان اختصاص داده شده که این مسئله برای هوش مصنوعی کمی پیچیده و مشکل است، اما سعی داریم تا جایی که امکان دارد این مشکل را برطرف کنیم.
وی در ادامه سخنانش بیان می‌کند، شرکت بسیار خوش شانس است زیرا مهندسین برتری در این زمینه دارد که برای بهبود این تکنولوژی سخت در حال تلاش هستند.
هم اکنون شما می‌توانید این اپلیکیشن را از طریق اپ استور و گوگل پلی به طور رایگان دانلود کنید.
منبع:کلیک