تبیان، دستیار زندگی

استقلال جام حذفی را جدی می‌گیرد

عضو کمیته فنی استقلال گفت: جام حذفی یکی از اهداف اصلی و میان مدت استقلال است و ما روی قهرمانی در این جام حساب کرده‌ایم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
فوتبال
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، محمد نوری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: تیم استقلال نیم فصل را خیلی خوب تمام کرد. بازی با سپاهان و نتیجه ای که در این بازی به دست آمد هواداران را راضی و امیدوار کرد و حالا تیم با روحیه‌ای بالاتر برای نیم فصل دوم استارت می‌زند.
وی در رابطه با نقل و انتقالات نیم فصل گفت: هنوز لیست خروجی ها قطعی نشده اما آنچه مسلم است بهنام برزای و محسن کریمی در نیم فصل دوم به لیست ما اضافه می شوند. در صدد جذب یک مهاجم نوک و تمام کننده هم هستیم و امیدواریم که در نیم فصل انتخاب خوبی در این زمینه داشته باشیم.
عضو کمیته فنی استقلال در خصوص زمزمه جدایی بازیکنانی مثل بیت سعید، شهباززاده و دیگران گفت: تاکنون نه بازیکنی برای دریافت رضایتنامه مراجعه کرده و نه شفر روی بازیکن خاصی به صورت مستقیم و صریح به منظور جدایی دست گذاشته است. الان نمی توان هیچ بازیکنی را جداشده از استقلال دانست. فعلا همه این اخبار در حد گمانه زنی است.
پیشکسوت تیم استقلال خاطرنشان کرد: باوجود این که فاصله ما با صدر جدول نسبتا زیاد است اما برای رسیدن به بالای جدول به هیچ وجه نا امید نیستیم و تا روز آخر با همه توان تلاش می کنیم. یکی از ویژگی آلمانی‌ها این است که تا آخرین لحظه با همه وجود و انگیزه تلاش می‌کنند. بارها دیده شده که تیم های آلمانی به خصوص تیم ملی آلمان در فوتبال توانسته‌اند در لحظات پایانی نتایج را عوض کنند. شفر هم همینطور است و مثل همه آلمانی‌های دیگر تا آخرین لحظه تلاش می‌کند.
نوری افزود: اما اصلی ترین هدف باشگاه استقلال که یک هدف میان مدت محسوب می‌شود قهرمانی در جام حذفی است. ما این مسابقات را برای قهرمانی هدفگذاری کردیم و اولویت خود را حضور قدرتمند در این مسابقات قرار دادیم.
وی افزود: این که حریف استقلال در این مرحله یک تیم لیگ یکی است دلیل بر ساده بودن این مرحله نیست. در همین مسابقات خیلی از تیم‌های لیگ یکی توانستند لیگ برتری‌ها را حذف کنند. همین ایرانجوان توانسته فولاد را در اولین مرحله حذف کند. این ها نشان می‌دهد استقلال هرگز نباید این حریف لیگ یکی را دست کم بگیرد.
مدافع پیشین استقلال تصریح داشت: البته شفر آنقدر باتجربه و دنیا دیده هست که حریف خود در جام حذفی را دست کم نگیرد. فقط من امیدوارم که بازیکنان ما در زمین این اصل را رعایت کرده و حتی یک لحظه از حریف خود غافل نشوند.
منبع: مهر