تبیان، دستیار زندگی

وصیت نامه شهید هادی فضلی

خدایا تورا شكر می‌كنم كه حسین(ع) را به ما عطا فرمودی. خدایا اگر حماسه حسین(ع) در كربلا و شهادت یاران با وفایش نبود, اگر خطبه حضرت زینب(س) نبود ما اسلام را چگونه می‌شناختیم و اگر حماسه كاروانسالار كربلا و علمدار باوفایش حضرت ابوالفضل(س) نبود ,ما درس ایثار و شهادت و شهامت را از كجا می‌آموختیم. پس تو را شكر می‌كنیم كه همه اینها را به ما عطا كردی , خدایا تورا شكر می‌كنیم كه این امام عزیز و بزرگوار و این قلب تپنده مسلمین جهان را به ما عطا كردی.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
شهید هادی فضلی
چون لازم می‌دانستم كه چند كلمه‌ای از وصیت نامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ام را كه در درون قلبم بود و مرا همیشه زجر می‌داد و سینه‌ام را در سالهای متمادی آغشته به خون كرده بود در روی این كاغذ بیاورم.
ای ملت مسلمان و خدا جو , صدای هل من ناصر ینصرنی حسین(ع) در اعماق بدنم جریان پیدا كرده است و اكنون كه نصیبم شده كه به این پیام لبیك بگویم از جان و دل پذیرا شدم و به كربلای خونین ایران عازم شدم تا به یاری حسین زمان و یاران با وفایش بپردازم و درفش بلند لا اله الا ا... را در بلندترین قلل جهان به اهتزاز در آوریم بلكه این خون ناقابل من قابل قبول درگاه خداوند متعال قرار گیرد و كمتر كمكی به امواج خون سرخ شهدا در برانداختن حكومت ظالمان باشد.
ای یاوران حسین زمان, از خون سرخ تمامی شهیدان این ندا برمی‌خیزد كه اسلام تنها دین جاوید و بر حق و قرآن وتنها قانون پاینده و محمد(ص) پیامبرم و خمینی بت شكن رهبرم ,و شما دنباله رو شهیدان باید به این پیام ارج دهید و با وحدتی بی مانند پایه های تمامی ظلم را فروریخته و به آرزوی دیرین تمامی شهیدان كه همانا پیروزی اسلام است جامه عمل بپوشانید.


شما ای پیام رسانان خون شهیدان و ای كسانیكه رسالت خطیری دارید پیام ما و تمام شهیدان را به گوش جهانیان برسانید و پیام ما را به رنج دیدگان و زحمتكشان برسانید بگوئید كه ما چه می‌گفتیم. حرف ما این بود كه این قدرترطلبی‌ها و ریاكاریها و خود خواهی‌ها باید محكوم شود با ناحق باید مبارزه كرد و برنامه جاهلیت باید برچیده شود و عدالت باید باشد نه ظلم و ستم.
سنت رسول ا...(ص) باشد نه اسلام معاویه و اسلام نمایی. امنیت باشد نه آشوب و اضطراب، سخن از خدا باشد نه از شیطان. آری این سخن و نظر ما بود كه بدان خاطر ما را كشتند بر بدن‌هایمان اسب تاختند و سر و سینه مان را آماج تیر و نیزه قرار دادند .آری ما گفته بودیم كه اسلام باید زنده باشد حق باید حاكم باشد و مردم باید حق حیات داشته باشند و به همین خاطر ما را زدند و كشتند و بدنمان را پاره پاره كردند و فرزندانمان را در زیر بمبهای خوشه‌ای و موشكهای 9 متری قرار دادند, چون ما حق می‌‌‌گوییم و از مظلوم دفاع می‌كنیم و بر ظالم می‌تازیم.
خداوندا به خون پاك شهداء قسم به رسالت نبی اكرم(ص)، به ذوالفقار امیرمؤمنان، قسم به اسیران در بند زندان عراق، قسم و به آه پیرزنان و ناله بچه‌های شهدا در نیمه‌های شب، تا انتقام خون تمامی شهیدانمان را از تمام جنایتكاران دنیا نگیریم، از پای نخواهیم نشست و تا رسالت تمامی شهیدان را به دوش نكشیم. آرام نخواهیم نشست و تمامی عالم و تمامی ملل دنیا بدانند كه فرزندان جمهوری اسلامی همه مردانه جنگیدند و از جنگیدن و مردن نمی‌هراسند .
سخنی چند با آنانی كه توان جنگیدن دارند ,بیایند و جبهه‌های جنگ را پر كنند, شما را به خدا قسم می‌دهم تا زمانی كه جنگ حق علیه باطل ادامه دارد از جنگ دور نشود كه آن وقت روز بدبختی ماست و اگر این جنگ را پشتیبانی نكنیم بلای سختی به ما نازل می‌شود پس بیائید آنچه كه قرآن كریم به ما گفته است (و قاتلوهم حتی لاتكون فتنه و یكون الدین لله) انجام دهیم و آنچه را خداوند به ما تكلیف كرده است انجام دهیم, با دشمنان اسلام. پس ای جوانان ای كسانیكه رسالت خمینی دارید و ای كسانیكه نام حسین(ع) بر زبان می‌آید همه به گریه می‌افتید, پس بیاید كه حسین زمان ما امام بزرگوارمان كه سالیان دراز با حکومت ستمشاهی مبارزه كرد, شما را به جنگ با كفار دعوت می‌كند مگر این همان دشمنی نبودكه ابا عبدا... الحسین(ع) و یاران با وفایش را به شهادت رسانیدند, مگر این همان دشمنی نیست كه خاندان اباعبدا... (ع) را به اسارت بردند و عده‌ای را با فجیع ترین شكنجه‌ها شهید كردند, پس بیاید با این دشمنان مبارزه كنیم و آنها را به خاك مذلت بكشانیم. ما اگر این حرفها را می‌زنیم از خودمان نمی‌گوئیم همه اینها را شهدا گفتند، اسرا گفتند پس اگر ما به این نكته‌ها و كلمه‌ها گوش نكنیم بدانیم كه روزی گرفتار خواهیم شد و آن وقت است كه پشیمانی سودی ندارد.

سخنی چند با بچه‌های اطلاعات عملیات, ای دوستان عزیز و مهربان كه تمام مشكلات جنگ بر دوش شماست در وصف شما چه گویم و برای شما كه اولیای خدائید چه بنویسم كه شما‌‌ها از كدامین تبارید و از كه درس شجاعت و استقامت را یاد گرفته‌اید. می‌دانم از كه آموخته‌اید. جنگیدن را از معلم بزرگوارمان شهید علی آقا چیت‌سازیان مرد جنگ ,مرد سختیها مرد مبارزه با نفس ,مرد با ایمان ,مردی كه تمام بچه‌های سپاه وبسیج شجاعتها و شهامتهای او را در میدان عمل دیدند. ای برادران مواظب خودتان باشید كه شما در پیش خداوند ارزش دارید و تا روزی كه جان در بدن دارید با این دشمنان اسلام بجنگید كه این مرام و اخلاق معلم‌‌‌مان علی آقا بود.

سخنی چند با مادرم و برادران و خواهرانم, امیدوارم كه رسالتی را كه من بدوش داشتم شما هم این رسالت را به دوش بكشید حتی تا سرحد مرگ و از امام بزرگوارمان و روحانیت مبارز در خط امام مخصوصاً یاران با وفای امام پیروی كنید كه اینان اسلام را شناسایی كردند و ما را از منجلاب گناه نجات دادند. مادرم امیدوارم كه این قربانی را كه به درگاه خداوند تعالی دادی مورد قبول خداوند قرارگیرد . خواهرانم را دعوت می‌كنم به حجاب و مسئله خیلی مهمی است در جامعه اسلامی كه باید كاملاً حجابتان را رعایت كنید كه این مرام و آیین حضرت زهرا(س) است .شما ها باید به حضرت زهرا(س) اقتدا كنید و زن زمانی به خدا نزدیك می‌شود كه حجابش را رعایت كند.

سخنی چند با همسرم, امیدوارم كه خداوند تبارك و تعالی این چشم انتظاری را قبول كند و فردای قیامت تو را با فاطمه زهرا(س) محشوركند. انشاءا... تعالی زینبم را چنان تربیت كن كه رهرو حضرت زینب(س) باشد و چنان از خاندان ائمه اطهار برای آن بگو كه غرق در حضرت زهرا(س) باشد و چنان از مظلومیت ابا‌عبدا...(ع) برای آن بگو كه همیشه برای ابا عبدا... (ع) گریه كند و چنان از دشمنان معصومین و خاندان بنی‌هاشم برای آن بگو كه همیشه از دشمنان ائمه نفرت داشته باشد و آن را چنان تربیت كن كه فردا در جامعه اسلامی زنی باشد كه به حضرت زینب اقتدا كند و من امیدوارم كه همه اینها را كه گفتم برای زینبم بگوئید . همسرم, زحماتی را كه در طول جنگ تحمیلی برای من كشیدی ,چشم انتظاری هایی را كه كشیدی و با من چنان زندگی كردی كه هم خداوند تبارك تعالی و هم حضرت زهرا(س) راضی بود.
خداوند انشاءا... تورا و زینبم را با حضرت زهرا(س) محشور كند. انشاءا... امیدوارم كه فردای قیامت همدیگر را شفاعت كنیم و من در فردای قیامت منتظر تو هستم. خداحافظ به امید دیدار در فردای قیامت در ضمن از تمامی فامیلها و مردم حلالی خواسته و امیدوارم كه مرا عفو نمایند. والسلام
هادی فضلی
خدا یا خدا‌یا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار .
مورخه 12/10/66 در منطقه بانه كردستان مظلوم.
اطلاعات عملیات لشکر النصار الحسین (ع)


منبع:فاتحان
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .