تبیان، دستیار زندگی

فلسطین و صهیونیسم در وصیت نامه شهیدان

شهید محمود برزویی می نویسد: از دشمنان نترسید، مخصوصا از آمریکا، شوروی و اسرائیل. اینها جز یک جاعل توخالی چیزی نیستند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
 فلسطین و صهیونیسم در وصیت نامه شهیدان

شهدا و رزمندگان در دفاع مقدس همواره در سخنان و وصیتنامه های خود مسلمانان را به پیکار با رژیم اشغالگر قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین فرا خوانده اند چون آنها می دانستند "مقابله و مقاومت" در برابر رژیم صهیونیستی،نبرد با فساد،انحراف، ستم و اندیشه تبعیض نژادی است.

شهید حسن بینائیان در وصیتنامه اش هشدار داده است:
ای جوانان! همه مسئولید در برابر ملت های تحت ستم فلسطین، لبنان و عراق. برخیزید و بکوشید تا به یاری الله، آنها را از زیر یوغ چپاولگران نجات دهید.

شهید مهدی بداغی در وصیتنامه اش توصیه کرده است: برادرانم محسن و محمود، در آینده به جنگ با اسرائیل غاصب رفته و از اسلام دفاع کنید.

شهید محمود برزویی هم یادآور شده است:از دشمنان نترسید، مخصوصا از آمریکا، شوروی و اسرائیل. اینها جز یک جاعل توخالی چیزی نیستند.

شهید محمد باقری نوشته است: درود بر امت قهرمان و همیشه در صحنه ایران که همیشه در عرصه ها حضور دارند و با این حضور خود مشت محکمی بر دهان آمریکا، شوروی و اسرائیل و صدام مزدور و تمامی دشمنان خود می زنند.

شهید احمد اکبری در وصیتنامه اش گفته است: امیدوارم نه تنها ریشه رژیم خون آشام صدام، بلکه رژیم اشغالگر قدس را نیز بر کنیم.

شهید حسنقلی ترحمی از والدین ایرانی تقاضا کرده است: و شما پدر و مادران غیورپرور ایران،از شما تقاضامندم فرزندان خود را روانه جبهه ها کنید تا به یاری رزمندگان اسلام بشتابند و هرچه زودتر راه کربلای حسینی را بگشایند و از آنجا به قدس عزیز، که اول قبله گاه مسلمانان جهان است روانه شوند که این قدس عزیز در دست صهیونیست های جنایتکار است و هر روز فاجعه ای فاجعه دیگر برای مسلمانان جهان می آفرینند.

شهید اکبر چمنی در وصیتنامه اش نوشته است: انشاالله در آینده ای نزدیک قدس نیز از طریق کربلا به دست نیروهای اسلام درخواهد آمد.

شهید یدالله جدیدی در وصیتنامه اش توصیه کرده است: نگذارید جای من و دیگر شهدا در جبهه خالی بماند بلکه در جبهه ها شرکت کرده و امام زمان خود را یاری کنید تا انشاالله بتوانیم قدس را آزاد کرده و نماز وحدت را پشت سر امام امت به جا آوریم.

شهید قربانعلی جامی در وصیتنامه خود پرسیده است:چرا امروز که در سراسر جهان ظلم به حد اعلای خود رسیده است به پا نمی خیزیم؟ مگر نه این است که کودکان، زنان، پیرمردان و جوانان فلسطین، افغانستان و دیگر کشورهای اسلامی در زیر چکمه های دشمنان اسلام از بین می روند و به حیثیت اسلام خیانت می شود. پس چرا هیچ عکس العملی از خود نشان نمی دهیم؟!


منبع:فاتحان

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .