تبیان، دستیار زندگی

وصیت نامه شهید کیامرث رشیدی معروف به میثم

خداوندا خود بهتر می دانی حال چقدر برابرت روسیاه ام و نمی دانم چطور با این زبان قاصرم از تو طلب بخشش بکنم .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
شهید کیامرث رشیدی معروف به میثم
با سلام به سید المرسلین و خاتم النبیت حضرت محمد مصلفی (ص) و وصی بر حقش امام الغائب علی بین ابیطالب و با سلام بر ائمه هدی علیهم السلام و درود بیکران بر قائم آل محمد (ص) بقیه ا... و نائب بر حقش خمینی کبیر و سلام بر امید امام حضرت آیت ا... منتظری و با سلام بر شهدایی که جان پاکشان رافدای اسلام کردند تا اسلام عزیزمان فدا نشود .

خداوندا خود بهتر می دانی حال چقدر برابرت روسیاه ام و نمی دانم چطور با این زبان قاصرم از تو طلب بخشش بکنم . خداوندا مرگ مرا شهادت در راه خودت قرار بده خداوندا تا مرا نیامرزیده ای مرا از دنیا نبر خداوندا مرا عفونما و از این دنیای کوچک ببر ، خداوندا مرا در آخرت در جمع یاران در سرسفره حسین (ع) بنشان ، خداوندا طول عمر امام عزیزمان را تا انقلاب حضرت مهدی (عج) طولانی بگردان ، خداوندا مارا برندگان این جنگ قرار بده

سخنی با عمت حزب ا...

امت حزب ا... ای یارو یاوران فرزند زهرا (س) کتابی که اسلام را بعد از 1400 سال دوباره زنده کرده اند حال شما صاحب مسئولیت شده اید و باید بدانید این انقلاب که با خون رشد کرده حق زیادی بگردن ما دارد .

ما این انقلاب را بسادگی بدست نیاوردیم که بسادگی از دست بدهیم . ما هزاران شهید گلگون کفن داده ایم تا این انقلاب را بدست آوردیم و اسلام را دوباره رونق داده ایم ولی اسلام و قرآن هنوز در میان مسلمانان مظلوم هستند یک مسلمان اهل تسنع بیشتر از ما شیعیان اعتقادات خود عمل می کند تا یک شیعه چرا باید اینظور باشد مگر ما به حق نیستیم پس چرا نباید مثل مولایمان نباشیم چرا از حق دفاع نمی کنیم یا اینکه حق را می دانیم ولی خوب در دلمان نمی نشیند دلیلش این است که توکل و توسل ما به اعمه و قرآن کم است . ای شیعیان بخدا قسم ما صاحبی داریم ما امام زمان داریم ما خدایی داریم ..

دعا برای امام یادتان نرود
التماس دعا به امید اینکه این حقیر را از دعای خیر فراموش نکنید

ساعت 33/3 دقیقه بعد از ظهر تاریخ 4/10/65


منبع:فاتحان

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .