تبیان، دستیار زندگی

قابلیت فالو کردن هشتگ ها رسما در اینستاگرام فعال شد

قابلیت فالو کردن هشتگ ها در اینستاگرام که در حالت آزمایشی بود، رسما فعال شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
قابلیت فالو کردن هشتگ ها رسما در اینستاگرام فعال شد
اگر به خاطر داشته باشید، مدتی پیش بود که خبر از آزمایش شدن قابلیتی برای فالو کردن هشتگ‌ها در اینستاگرام شنیدیم. این قابلیت از امروز به‌طور رسمی فعال شده است و به‌مرور در دسترس تمام کاربران قرار خواهد گرفت.
فالو کردن هشتگ‌ها، قابلیت جالبی است که به کمک آن می‌توانید به‌جای افراد، هشتگ‌ها را فالو کنید. مهم‌ترین مزیتی که این قابلیت به همراه دارد، تماشای پست‌هایی است که به دنبال آن هستید. برای مثال شما با فالو کردن یک فرد، تمام پست‌های آن شخص را فارغ از موضوع مشاهده خواهید کرد که ممکن است تمام آن‌ها برای شما جالب نباشد. اما برای مثال با فالو کردن #آیفون10 می‌توانید فارغ از شخص فرستنده، یا اینکه او را فالو کرده‌اید یا خیر، تمام پست‌های مربوط به این هشتگ را از اکانت‌های مختلف در صفحه فید خود دریافت کنید.
 قابلیت فالو کردن هشتگ ها رسما در اینستاگرام فعال شد
البته از آنجایی که سرعت ارسال پست در هشتگ‌ها، به‌خصوص هشتگ‌های محبوب به‌صورت لحظه‌ای است، اینستاگرام این ویژگی را تنها به Top Post-ها اختصاص داده تا فید خانگی شما چندان با پست‌های هشتگی شلوغ نشود.
این ویژگی از امروز فعال شده؛ اما در حال حاضر ممکن است برای تمام کاربران در دسترس نباشد و به چند ساعت یا حتی چند روز زمان برای نمایش داده شدن دکمه Follow در بخش جستجوی هشتگ‌ها نیاز داشته باشید.
منبع:زومیت