تبیان، دستیار زندگی
: زمزمه های آلپای در گوش كاپیتان! شاید اصلا نتوان بكام را با آن بكام سال 98 در دیدار مقابل آرژانتین مقایسه كرد. كاپیتان تیم ملی انگلستان در دیدار مقابل تركیه در استادیوم استانبول و آن شرایط بحرانی و سوت های كركننده هواداران ه...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بكام از جهنم تركیه می گوید:

زمزمه های آلپای در گوش كاپیتان!


شاید اصلا نتوان بكام را با آن بكام سال 98 در دیدار مقابل آرژانتین مقایسه كرد. كاپیتان تیم ملی انگلستان در دیدار مقابل تركیه در استادیوم استانبول و آن شرایط بحرانی و سوت های كركننده هواداران هیجان زده ترك تبار و آزار و اذیت بازیكنان تركیه به خوبی یارانش را كنترل و هدایت كرد.

بزرگترین مشكل بكام در این دیدار مقابل آلپای بود. آلپای كه دیدار مقابل تیم ملی انگلیس را بهترین فرصت برای گرفتن انتقام از بكام می دانست در تمام طول بازی در نیمه اول سایه به سایه كاپیتان تیم ملی انگلستان حركت می كرد و در صحنه هایی از این دیدار با هم درگیر شدند كه البته با هشدارهای كولینا، داور قاطع ایتالیایی بین دو نیمه این تنش نیز پایان یافت.

اما بكام یكی از مضحك ترین ضربات پنالتی خود را در دیدار ماقبل تركیه در نیمه اول به آسمان فرستاد. تا به سوژه بسیار مناسبی برای هواداران تیم ملی تركیه كه بی صبرانه منتظر چنین صحنه ای بودند تبدیل شود. اما شاید بهتر باشد جهنم تركیه را از زبان خود بكام بشنویم:" دیدار بسیار سختی بود اصلا نمی توانستیم به راحتی در زمین راه برویم. در مورد پنالتی می خواهید بدانید؟ زمین از زیر پایم فرار كرد! دو شب پیش هم در همین زمین تمرین كرده بودیم. به ما گفته بودند به محوطه جریمه نزدیك نشوید! آلپای حركات بسیار زشتی انجام داد. او در یك صحنه خودش را به من رساند و جمله بسیار زشتی در گوش من زمزمه كرد. ناراحت شدم. اما یك حرفه ای باید بالاتر از این حرفه عمل كند. كولینا بین دو نیمه ما را صدا كرد و گفت این دیدار بسیار بزرگی است و ما نباید با حماقت خود آن را خراب كنیم."