تبیان، دستیار زندگی
د مجیدی مهاجم ایرانی تیم العین امارات با حضور كوتاه در دیدار جام فینال قهرمانان باشگاه های آسیا برای آخرین بار در فصل جدید پیراهن تیم العین را برتن كرد. مجیدی كه با گل زنی در بازی نیمه نهایی سهم عمده ای در رقابت های آسیایی دا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

العین، با مجیدی قهرمان آسیا شد


فرهاد مجیدی مهاجم ایرانی تیم العین امارات با حضور كوتاه در دیدار جام فینال قهرمانان باشگاه های آسیا برای آخرین بار در فصل جدید پیراهن تیم العین را برتن كرد. مجیدی كه با گل زنی در بازی نیمه نهایی سهم عمده ای در رقابت های آسیایی داشت در20 دقیقه پایانی دیدار برگشت برای العین به میدان آمد تا با حركات انفجاری خود از فشار حملات تیم تایلند بكاهد. مهاجم ایرانی الوصل كه به صورت قرضی در این رقابت ها العین را همراهی كرد، به تازگی از بند مصدومیت رها شده و نمی توانست از ابتدا برای این تیم بازی كند. متسو در دقیقه 70 بازی مجیدی را به جای فیصل علی در تركیب تیمش قرار داد. مجیدی در طول دقایق كوتاهی كه برای العین بازی كرد. عملكرد قابل قبولی از خود به جای گذاشت و در یك صحنه می توانست دروازه تایلندی ها را باز كند . مهاجم ایرانی تیم العین كه به عنوان تنها بازیكن ایرانی در فینال جام قهرمانی رقابت ها نیز سهم عمده ای داشته است و به یك افتخار بزرگ دست یافت. مجیدی پس از نایب قهرمانی باشگاهای آسیا به همراه استقلال توانست قهرمانی جام قهرمانان به همراه العین را به كارنامه خود بیفزاید كه این افتخار بزرگ ترین افتخار ورزشی مجیدی به حساب می آید.

شمسایی در ایتالیا گل كاشت

به گزارش بخش ورزشی تبیان:

وحید شمسایی ملی پوش فوتسال ایران و استقلال بامداد روز یكشنبه برای عقد قرارداد با تیم فوتسال لاتزیو ایتالیا وارد رم شد. بهترین بازیكن فوتسال آسیا پس از اینكه مورد استقبال بی نظیر مدیران ایتالیایی قرار گرفت در تمرینات این تیم حضور یافت و موفق شد در دیداری دوستانه برای لاتزیو در مقابل حریفش دو گل و یك پاس گل بسازد تا لاتزیو با 4 گل برنده شود. شمسایی یكشنبه شب در گفتگویی تلفنی با شبكه خبر گفت: شرایط فعلی بسیار رضایت بخش است و امیدوارم نماینده خوبی برای فوتبال ایران و حفظ اعتبار آن در ایتالیا باشم.