سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

افشای «راز» در کتابفروشی‌ها

رمانی از کاترین هیوز با عنوان «راز» به زبان فارسی ترجمه و منتشر شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
راز

نشر آموت رمانی از کاترین هیوز را با عنوان «راز» و با ترجمه سودابه قیصری منتشر کرد.

«کاترین هیوز» در سال ۱۹۶۴، در آتری نِم، چِشر، حدود چند مایلی جنوب منچستر به دنیا آمد و اولین کتاب خود «نامه» را در سال ۲۰۱۵ منتشر کرد که در همان سال پرفروش‌ترین کتاب  Ebook و نامزد جایزه بهترین رمان بر اساس تاریخ شد.

در این رمان قهرمان اصلی زنی است با عنوان «مری» که رازی را از چهل سال پیش، حفظ کرده. دنیایش را برای همیشه تغییر داده و مسیر زندگی یکی از عزیزانش را دگرگون کرده. بِت دنبال پاسخ‌هاست. هرگز واقعیت را درباره‌ پدرش نمی‌فهمد، اما شناختن مرد می‌توانست تنها راه نجات پسرِ درمانده‌اش باشد. وقتی بِت بریده‌ روزنامه‌ای را میان وسایل مادرش پیدا می‌کند، می‌فهمد که کلید آینده‌ کودکش در گذشته‌ خود او نهفته است. او باید به جایی که همه‌ آن ماجرا شروع شد برود تا «راز» را رمزگشایی کند.

«سودابه قیصری» به عنوان مترجم این اثر متولد ۱۳۴۰ در آبادان و فارغ‌التحصیل زبان انگلیسی از دانشگاه شهید چمران اهواز است. او که تا سال ۱۳۸۳ دبیر زبان انگلیسی بوده، کار مطبوعاتی خود را نیز از سال ۷۴ آغاز کرده است.

پیش از این از «سودابه قیصری» ترجمه رمان‌های «نامه اثر کاترین هیوز» و «دختر گل لاله اثر مارگارت دیکنسون» نیز در نشر آموت منتشر شده‌ است.

رمان  «راز» نوشته‌  «کاترین هیوز» با ترجمه‌  «سودابه قیصری» در ۴۰۰  صفحه و به قیمت ۲۶۰۰۰ تومان توسط «نشر آموت» منتشر شده است.

منبع: مهر
 
 
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین