تبیان، دستیار زندگی

 منتخبین مسابقه در راه یاری حسین (ع)

شبکه اجتماعی تبیان همزمان با آغاز ماه محرم و ایام شهادت سرور و سالار شهیدان، مسابقه در راه یاری حسین (ع) را برگزار کرد و هم اکنون منتخبین این مسابقه معرفی خواهند شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
منتخبین مسابقه در راه یاری حسین (ع)

در مسابقه در راه یاری حسین (ع) که از آغاز ماه محرم تا اربعین حسینی برگزار شد، از کاربران شبکه اجتماعی تبیان خواسته شد تا بیان کنند که در کنار عزاداری و سینه زنی و پوشیدن لباس مشکی و ... در محرم، چه کارهای دیگری می‌توانند انجام دهند تا یار و یاور و مورد رضایت امام حسین (ع) باشند.
مطالب بسیار متنوع و قابل تأملی در ارتباط با موضوع مسابقه توسط کاربران شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته شد که در دسترس کاربران شبکه اجتماعی قرار دارد. این مطالب با برچسب #در_راه_یاری_حسین_(ع) در شبکه اجتماعی تبیان منتشر شده است.
ضمن تشکر از تمام کاربرانی که در این مسابقه شرکت داشته اند، هم اکنون منتخبین این مسابقه به شرح زیر معرفی می‌شوند. معرفی این منتخبین، به دلیل فعالیت دقیق و مستمر در راستای موضوع مسابقه بوده است.
ردیفنام و نام خانوادگی / شناسه کاربری
1mohamadi29
2papillon_violet

علاوه بر منتخبین فوق، دو برگزیده دیگر نیز به خاطر همراهی در مسابقه و مشارکت در این طرح، معرفی خواهند شد.
منصور مقدمجواد رحمتی کرین

» نحوه دریافت جوایز:
- کاربران منتخب برای دریافت جوایز، باید عضویت خود در سایت تبیان را حداکثر تا 20 آذر 1396 تایید نهایی نمایند. با منتخبین مسابقه برای هماهنگی ارسال جوایز تماس گرفته خواهد شد.
- فرصت زمانی تکمیل اطلاعات عضویت و ارسال مدارک جهت دریافت جایزه، تمدید نخواهد شد و پیگیری جوایز پس از این تاریخ امکان پذیر نیست.
- پیگیری جوایز منتخبین مسابقه از طریق پست الکترونیک بخش مسابقات تبیان به آدرس ایمیل بخش مسابقاتفراهم است.
- راهنمای عضویت در سایت تبیان از اینجا قابل مشاهده است. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، از طریق مشاوره عضویت (اینجا) درخواست خود را مطرح کنید و یا سوالات خود را از طریق پست الکترونیک بخش عضویت به آدرس عضویتپیگیری نمایید.

باشگاه کاربران تبیان