تبیان، دستیار زندگی

علاقه انگلیسی ها به همگروهی با ایران

رسانه های انگلیسی امیدوارند تا شاگردان ساوت گیت با تیم ملی ایران همگروه شوند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
فوتبال
به گزارش تبیان به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در حالی کمتر از 7 ماه دیگر به آغاز رقابت های جام جهانی 2018 روسیه باقی مانده است که حضور تمامی تیم ها در این مسابقات قطعی شده و آنها باید 10 آذر در کاخ کرملین منتظر حریفان شان در بزرگترین آوردگاه فوتبالی جهان باشند و ببینند با چه تیم هایی همگروه شده اند.
بسیاری از سایت ها و خبرگزاری ها، اقدام به بررسی گروه بندی احتمالی کردند و بر همین اساس، رسانه معتبر فور فور تو ( four four two )  و دیلی استار درباره بهترین گروه تیم ملی انگلیس نوشتند: از گلدان A روسیه و لهستان بهترین گزینه برای سه شیرها هستند و در سید 3 نیز ایران بهترین حریف است. همچنین در گلدان 4 هم پاناما راحت ترین حریف است.
اما در  بدترین گروه ممکن از نظر این رسانه ها، همگروهی با برزیل از سید یک، دانمارک از سید 3 و نیجریه از سید 4 است که از نظر این روزنامه ها در صورت این گروه بندی، انگلیس کار بسیار سختی برای صعود به دور بعد خواهد داشت.
گفتنی است، تیم ملی انگلیس در گلدان A جام جهانی قرار دارد و تیم های ایران، سوئد، تونس، مصر، سنگال، کاستاریکا، ایسلند و دانمارک در سید 3 قرار دارند.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان