تبیان، دستیار زندگی

تبلیغ جنجالی گلکسی نوت 8 با طعنه به اپل + فیلم

در تبلیغ جدید سامسونگ گلکسی نوت 8 که به تازگی منتشر شده است، کاربری که سال‌ها به گوشی های آیفون اپل پایبند بوده، سر انجام از آن‌ها خسته شده و پرچمدار جدید سامسونگ را خریداری می‌کند!
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
تبلیغ گلکسی نوت 8 با طعنه به اپل + فیلم
سامسونگ به عنوان پرفروش‌ترین گوشی‌ساز جهان، در جدیدترین تبلیغ پرچمدار تازه وارد خود به طور مستقیم اپل را نشانه رفت! این ویدیو از سال 2007 شروع می‌شود، جایی که افراد زیادی در صف‌های طولانی منتظر خرید اولین آیفون اپل از یکی از فروشگاه‌های این شرکت هستند.
مخاطب مورد نظر در تبلیغ جدید سامسونگ گلکسی نوت 8 ، آیفون خود را بعد از خرید از جعبه بیرون آورده و پیامی به یکی از دوستان خود با عبارت «حدس بزن همین حالا چه چیزی خریدم» ارسال می‌کند.
تبلیغ گلکسی نوت 8 با طعنه به اپل + فیلم
با رسیدن به سال 2010، این فرد دارای آیفون 4 اپل است. او در حالی که تلاش می‌کند با گوشی موبایل خود عکس بگیرد، پیغامی مبنی بر عدم وجود فضای کافی دریافت می‌کند. اپل همواره مدعی بوده برای جلوگیری از کاهش سرعت دستگاه، پشتیبانی از کارت حافظه جانبی را در آیفون‌های خود ممنوع کرده است.
با گذر زمان به سال 2013 می‌رسیم. اکنون مخاطب ما دارای آیفون 5 اس، محبوب‌ترین آیفون تا به امروز است. وی باز هم بعد از خرید محصول و بیرون آوردن آن از جعبه، از خرید خود احساس خوشحالی می‌کند. این کاربر کمی بعدتر با خانمی جوان برخورد می‌کند؛ در حالی که کاربر هدف تبلیغ جدید سامسونگ گلکسی نوت 8 در حال تایپ درون آیفون 5 اس 4 اینچی و بسیار کوچک خود است، آن دختر با قلم S Pen در نمایشگر بزرگ گلکسی نوت 3 خود چیزی یادداشت می‌کند. در این صحنه، جذابیت در نمایشگر پرچمدار سری Note سامسونگ موج می‌زند!
سال 2015 فرا می‌رسد و کاربران برای خرید آیفون 6 اس، این مرتبه زیر باران صف می‌بندند. در سال 2016، این مخاطب در صحنه‌ای چشمش به گوشی سامسونگ در حال شارژ به صورت وایرلس دوستش می‌افتد و ناگهان حسی عجیب به او دست می‌دهد. در صحنه‌ای دیگر، حین یک شوخی ساده هر دو به درون آب سقوط می‌کنند. گلکسی اس 7 خانم جوان به خاطر پشتیبانی از استاندارد IP68 کاملا سالم می‌ماند، در حالی که آیفون پسر از سرویس‌دهی مرخص شده و دیگر روشن نمی‌شود!
عدم پشتیبانی از جک صوتی 3.5 میلی‌متری یکی دیگر از صحنه‌هایی است که در آن، حال مخاطب ویدیو حسابی گرفته می‌شود! وی مجبور است برای استفاده از هدفون‌های متداول از مبدل استفاده کند. این کاربر دیگر از این روال خسته شده و در نهایت گلکسی نوت 8 را خریداری می‌کند. همانند آن چیزی که 10 سال قبل و حین استفاده از اولین آیفون رخ داد، کاربر درون گوشی خود عبارت «حدس بزن همین حالا چه چیزی خریدم» را این مرتبه با استفاده از قلم گلکسی نوت 8 نوشته و برای دوستی ارسال می‌کند.
تبلیغ گلکسی نوت 8 با طعنه به اپل + فیلم
در انتهای تبلیغ جدید سامسونگ گلکسی نوت 8 او دیگر مجبور نیست در صف طولانی خرید آیفون بایستد، چرا که به گلکسی مهاجرت کرده است. این جزو معدود تبلیغ‌هایی است که در آن، سامسونگ به طور مستقیم اپل را تحت طعنه‌های مستقیم خود قرار می‌دهد.
این دو شرکت هم دوستی صمیمی و هم رقابتی دیرینه با یکدیگر هستند. به عنوان نمونه در صورت قطع همکاری سامسونگ و اپل، این شرکت دیگر قادر به تولید آیفون 10 نبوده و در تامین قطعات مورد نیاز برای ساخت آن به طرز وحشتناکی به مشکل برخورد خواهد کرد. همچنین سامسونگ نیز سود بسیار زیادی را از دست خواهد داد، سودی که با فروش هیچ محصول دیگری به دست نمی‌آید.
لینک مشاهده و دانلود فیلم تبلیغ جنجالی گلکسی نوت 8
منبع:گجت‌نیوز