تبیان، دستیار زندگی

بلندگوی مکالمه‌ آیفون 10 در پخش صدای بلند مشکل دارد

به گزارش کاربران، اسپیکر مکالمه‌ی آیفون ۱۰ در پخش صدا با ولوم بالا مشکل دارد و خش‌خش می‌کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
بلندگوی مکالمه‌ آیفون 10 در پخش صدای بلند مشکل دارد
طبق معمول با عرضه‌ی هر آیفون جدید تعدادی گزارش از مشکلات آن‌ها صورت می‌گیرد و این‌بار نوبت خریداران آیفون ۱۰ (iPhone X) است. بر اساس گزارش‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی و بخش نظرات سایت‌های مختلف مشاهده شده است، از بلندگوی مکالمه‌ی آیفون ۱۰ صدای خش خش به گوش می‌رسد.
پیش از این گزارش‌هایی از به وجود آمدن خطوط سبز در کناره‌های صفحه‌نمایش این گوشی منتشر شده بود. حالا کاربران از مشکل اسپیکر این گوشی خبر می‌دهند.
یکی از کاربران می‌گوید وقتی که موزیکی را با صدای بلند پخش می‌کند یا صدای مکالمه‌ی کسی را روی بلندگو می‌گذارد. گوشی به خش‌خش می‌افتد. به گفته‌ی کاربری دیگر، بلندگوی گوشی در پخش صدا با حجم بالا مشکل دارد.
پیش از این گزارش‌هایی از به وجود آمدن خطوط سبز در کناره‌های صفحه‌نمایش این گوشی منتشر شده بود. حالا کاربران از مشکل اسپیکر این گوشی خبر می‌دهند.
کاربران در توییتر و ردیت نیز از این مشکل گلایه کرده‌اند و به ادعای یکی از کاربران، این مسئله آنقدر برای او حاد است که حتی با بلندی صدای ۵۰ درصد هم خش‌خش احساس می‌شود.
نکته‌ی قابل‌توجه دیگر اینکه یکی از کاربران عنوان کرده که آیفون ۱۰ خود را به دلیل داشتن این مشکل پس داده و تعویض کرده است؛ اما مشکل در گوشی جدید نیز به قوت خود باقی است.
آیفون ۸ نیز دچار مشکل مشابهی شده، اما این مورد کمی متفاوت است؛ چرا که فقط در حجم بالای صدا بروز پیدا می‌‌کند. اپل مشکل آیفون ۸ را با ارائه‌ی به‌روزرسانی نرم‌افزاری حل کرد. با توجه به اینکه تعویض آیفون ۱۰ هم مشکل را حل نکرده است؛ به نظر می‌رسد که این بار نیز ایراد نرم‌افزاری باشد.
کاربری که گوشی خود را تعویض کرده بود، نوشته است:
وقتی با گوشی جدید از فروشگاه خارج شدم، متوجه شدم که مشکل پابرجا است. به همین دلیل برگشتم و آن را مطرح کردم. کارمندی که مورد من را بررسی و گوشی را تعویض کرده بود، گفت احتمالا ایراد نرم‌افزاری است.
تعداد کاربرانی که با این مشکل مواجه شده‌اند فعلا مشخص نیست؛ اما به احتمال زیاد اپل دیر یا زود به هر طریق ممکن به این گزارش‌ها واکنش نشان خواهد داد.
برای مشاهده و دانلود فیلم بررسی آیفون 10 می‌توانید این مطلب را ببینید.
منبع:زومیت