تبیان، دستیار زندگی

دستیار اول «شفر» در استقلال

پس از ساشا شفر، جیری ساناک هم رسما به کادر فنی استقلال اضافه شد و میگوئل کولی نیز دیگر مربی خارجی آبی پوشان است که در آینده به آنها اضافه می‌شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
فوتبال
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، کادر فنی تیم استقلال رفته رفته تکمیل می‌شود. وینفرد شفر که گفته می‌شد به تنهایی به استقلال می‌آید، ابتدا پسرش را بعنوان آنالیزور جذب کرد، سپس جیری ساناک را به کادر فنی اضافه کرد و بنا بر ادعای منابع موثق در این باشگاه اضافه شدن میگوئل کولی دستیار سابق شفر در تیم ملی جاماییکا به کادر فنی این تیم در آینده قطعی است.
به این ترتیب نیم فصل دوم، آبی پوشان با کادر فنی تکمیل شده، کارشان را آغاز می‌کنند و شفر هم دیگر آنطور که گفته می‌شد تنها نیست و مردان قابل اعتمادش را در کنار خود می‌بیند.
اما با حضور ساناک و اضافه شدن کولی این سئوال مطرح می‌شود که دستیار نخست سرمربی آلمانی آبی پوشان کدام یک از کمک‌های خارجی وی خواهد بود. ساناک چک یا کولی جاماییکایی.
بنا بر کسب اطلاع خبرنگار مهر، پس از اضافه شدن کولی به کادر فنی آبی پوشان به احتمال بسیار زیاد این مرد جاماییکایی بعنوان دستیار نخست آبی پوشان فعالیت خواهد کرد و پس از شفر او بیشترین نقش را در کادر فنی تیم استقلال خواهد داشت
منبع: مهر