تبیان، دستیار زندگی

پخش بازی فوتبال ایران با پاناما از صدا و سیما

پس از جلسات متعدد با صدا و سیما در مسیری قرار گرفتیم که حق پخش تلویزیونی برای نخستین بار در بازی ایران و پاناما اعمال شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
فوتبال
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال از پرداخت حق پخش بازی تیم ملی فوتبال ایران با پاناما توسط صدا و سیما برای اولین بار خبر داد و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدایت ممبینی درباره پخش زنده دیدار تیم های ملی فوتبال کشورمان و پاناما عنوان کرد: خیلی خوشحالیم پس از جلسات متعدد با صدا و سیما در مسیری قرار گرفتیم که حق پخش تلویزیونی برای نخستین بار در بازی ایران و پاناما اعمال شود. بالاخره تلویزیون حق پخش داد و این اتفاق مبارکی است. با توجه به اینکه تبلیغات محیطی بازی هم در اختیار فدراسیون فوتبال بود و در این بازی بازاریابی خوبی هم برای جذب اسپانسر انجام داده بودیم، توانستیم از این مسابقه درآمدزایی کنیم.
سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال افزود: با توجه به این دو مقوله، اینجا روی نکته مهمی تاکید می کنم و آن این است که هزینه های مرتبط با برگزاری این بازی دوستانه ملی به صفر تقلیل پیدا کرد و درآمدزایی هم صورت گرفت. امیدوارم این تعامل ادامه پیدا کند و رسانه ملی،  حق پخش فوتبال را که حق مسلم فوتبال و باشگاه ها هست بپردازد.
ممبینی خاطرنشان کرد: مجاب شدن صدا و سیما بابت پرداخت حق پخش، نوید خوبی بود که شب گذشته انجام شد.امیدوارم این مسیر در آینده در بحث باشگاه ها هم ادامه پیدا کند تا فوتبال از مهمترین حق خود بهره مند شود.
منبع: مهر