تبیان، دستیار زندگی

یک ماه از آغاز جشنواره «هنر و خلاقیت» گذشت

دومین جشنواره هنر و خلاقیت کودکان و نوجوانان با عنوان «سرزمین من» وارد دومین ماه از زمان برگزاری و ثبت نام دانش آموزان مقطع دبستان شد.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : هومن بهلولی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
دومین جشنواره هنر و خلاقیت
به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، ثبت نام دومین جشنواره هنر و خلاقیت دانش آموزان سطح دبستان کشور، از مهرماه و همزمان با هفته کودک آغاز شده و تا بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان، به مناسبت هفته کودک، ثبت نام دومین دوره جشنواره هنر و خلاقیت، با هدف تقویت مهارت های دست ورزی و پرورش خلاقیت دانش آموزان سطح دبستان های کشور آغاز شد.
مخاطبان این جشنواره دانش آموزان رده سنی ۶ تا ۱۲ سال (پیش دبستانی تا ششم دبستان) هستند و اهداف برگزاری آن کیفیت بخشیدن به فرایند آموزش هنر و پرورش خلاقیت با استفاده از تکنیک‌های هنر، خلاقیت و تولید آثار هنری خلاقانه و مطلوب، انتخاب راه‌های بهره‌گیری مناسب از توانایی‌های دانش آموزان برای تولید آثار خلاقانه، شناسایی استعدادهای بالقوه دانش آموزان و تقویت مهارت نقاشی و رنگ آمیزی، مهارت تاکردن و اریگامی، مهارت برش و حجم سازی، مهارت زیبانویسی دانش آموزان با هدف تولید آثار خلاقانه است. موضوع دومین جشنواره ملی هنر و خلاقیت «سرزمین من» است و دانش آموزان مقطع دبستان می توانند آثار خود را در سه قالب طراحی و نقاشی، حجمی و کاردستی و زیبانویسی
از ۱۶مهرماه سال ۹۶ همزمان با روز کودک تا پایان بهمن ماه سال ۹۶ از طریق سایت هنر و مدرسه به آدرس اینترنتی: honaremadreseh.com ارسال کنند.
نخستین جشنواره ملی هنر و خلاقیت موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان، در اردیبهشت ماه سال ۹۶، در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد که از ۱۲۰۰ اثر راه یافته به مرحله پایانی، سی اثر برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.