سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

داوری ۲۲۰۰ اثر در جایزه «محتشم»

۲۲۰۰ اثر به پنجمین جایزه هنر و ادبیات «محتشم» ارسال شده و این آثار اکنون در مرحله داوری است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
جایزه محتشم


 پس از پایان مهلت ارسال آثار به پنجمین جایزه ملی هنر و ادبیات محتشم؛ مرحله داوری آثار از 15 آبان ماه آغاز شده است.

بر اساس این گزارش جلسه هیئت انتخاب و داوری آثار در بخش هنرهای تجسمی با حضور اساتید ارجمند محمد ابراهیم حقیقی، صداقت جباری، دکتر ایرج اسکندری، سید کمال طباطبایی، سیدمجتبی موسوی، جواد بختیاری، سید امیر سقراطی دبیر بخش تجسمی و محمد حسین اسماعیلی معاون هنری سینمایی برگزار شد.

اسماعیلی در این باره گفت: در این جلسه 55 اثر در بخش‌های نقاشی، تصویرسازی، پوستر، خوشنویسی، نقاشیخط و آثار حجمی به بخش نمایشگاهی راه پیدا کردند که این آثار پس از برپایی نمایشگاه مورد داوری قرار گرفته و نفرات برگزیده هر بخش برای دریافت جایزه محتشم توسط هیئت داوران معرفی خواهند شد.

دبیر پنجمین جایزه محتشم ادامه داد: همچنین داوری و انتخاب آثار در بخش عکس توسط آقایان علی قلمسیاه، سیف‌الله صمدیان و مسعود زنده روح کرمانی در حال انجام است و قرار است 40 عکس به بخش نمایشگاهی راه یابد که این آثار نیز پس از بررسی توسط هیئت داوران نفرات برگزیده در مراسم اختتامیه معرفی می گردد.

وی افزود: در بخش شعر که بیشترین آثار را به خود اختصاص داده است داوری توسط سهیل محمودی، ساعد باقری و محمد رضا محمدی نیکو انجام می شود و نفرات برتر در بخش شعر کلاسیک و شعر آزاد در اختتامیه معرفی می شوند.

اسماعیلی در پایان یادآور شد: در مجموع 2200 اثر به پنجمین جایزه ملی هنر و ادبیات محتشم ارسال شد که شامل 1200 اثر در بخش شعر، 605 اثر در بخش عکس، 330 اثر در بخش هنرهای تجسمی و 65 اثر در بخش رسانه‌های دیجیتال است که در مجموع نسبت به چهارمین دوره 10 درصد رشد داشته است.

منبع:فارس
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین