تبیان، دستیار زندگی
وانكوویچ" مربی تیم ملی: جباری جایگزین مجیدی عدم دعوت از كاظمیان ؛ تشخیص كادر فنی مراسم معارفه " برانكو ایوانكوویچ" با حضور بازیكنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان عصر چهارشنبه در محل كمپ تیمهای ملی ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مراسم معارفه " برانكو ایوانكوویچ"

مربی تیم ملی: جباری جایگزین مجیدی

عدم دعوت از كاظمیان ؛ تشخیص كادر فنی


مراسم معارفه " برانكو ایوانكوویچ" با حضور بازیكنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان عصر چهارشنبه در محل كمپ تیمهای ملی برگزار شد.

در این نشست كه بازیكنان دعوت شده به تیم ملی حضور داشتند، برانكو ایوانكوویچ، همایون شاهرخی و حسین فركی مطالبی را درخصوص آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی بیان كردند.

پس ازاین مراسم ، تمرینات تیم ملی فوتبال زیر نظر برانكو آغاز شد.

حسین فركی در مورد این مرحله از اردوها گفت: امروز یك مرحله تمرین كه بیشتر جنبه آشنایی برانكو با میزان آمادگی بازیكنان را داشت برگزار گردید و تا روز شنبه اردوها به شكل شبانه روزی دنبال خواهد شد.

وی همچنین در مورد عدم دعوت از بازیكنانی چون فرهاد مجیدی، جواد كاظمیان، وحید هاشمیان و... به تیم ملی تصریح كرد: مجیدی به دلیل حضور در تركیب العین امارات در چارچوب جام قهرمانان باشگاههای آسیا در برابر تیم تروساسانای تایلند، به اردوی تیم ملی دعوت نشده است.

عدم دعوت از كاظمیان نیز بنا به تشخیص كادر فنی بوده كه در مقابل از وزیری و معدنچی در جمع ملی پوشان دعوت به عمل آوردیم تا بتوانند نیازهای مربیان را برطرف كنند.

مربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان افزود: وحید هاشمیان نیز بنا به عدم تمایل خویش به اردوی تیم ملی دعوت نشد.

فركی همچنین با اشاره به دعوت از رضا جباری بازیكن تیم فوتبال پیروزی كه پس از اعلام اولیه 22 بازیكن به جمع ملی پوشان اضافه شد تصریح كرد: تشخیص برانكو این بود كه  در این اردو و بازی برابر نیوزیلند جباری می تواند برای تیم مفید باشد. ضمن اینكه فرهاد مجیدی نیز در این مسابقه حضور ندارد و جباری بازیكن جایگزین مناسبی به شمار می آید.