تبیان، دستیار زندگی
ری در بارسلونا نام آلبرتو زاكه رونی به عنوان جانشین فرانك رایكارد در بارسلونا شنیده می شود. پس از باخت ناباورانه بارسلونا در خانه ، مقابل والنسیا مطبوعات اسپانیایی از ناراحتی و نارضایتی خوان لاپورتا و سایر سران تیم اول منطقه...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زاكه رونی نامزد مربیگری در بارسلونا


نام آلبرتو زاكه رونی به عنوان جانشین فرانك رایكارد در بارسلونا شنیده می شود.

پس از باخت ناباورانه بارسلونا در خانه ، مقابل والنسیا مطبوعات اسپانیایی از ناراحتی و نارضایتی خوان لاپورتا و سایر سران تیم اول منطقه كاتالان خبر داده بودند. تمام برنامه های مالی لاپورتا و بقای او به عنوان رییس باشگاه بارسلونا به راه یابی این تیم به رقابت های لیگ قهرمانان فصل آینده بستگی دارد. دیگر هواداران متعصب بارسا به وعده های تو خالی رییس توجه نمی كنند و اگر تغییری در شیوه مدیریت این تیم بوجود نیاید، رییس مجبور به ترك صندلی ریاست است. اجرای برنامه های آینده تیمی كه روی پیراهن خود نام اسپانسری نمی بیند، تنها به درآمدزایی های جنبی فوتبال است و لیگ قهرمانان اروپا، یكی از این بهترین روش هایی است كه ذهن لاپورتا را كه با وعده خرید دیوید بكام روی صندلی ریاست نشسته، را به خود مشغول كرده است.

اما بارسلونای این فصل هم بوی اروپا نمی دهد! بارسا به رهبری رایكارد جوان بسیار دور از انتظار ظاهر شده است. زاكه رونی كه تقریبا مشهورترین مربی بیكار این روزهای اروپاست به عنوان جانشین رایكارد در صورت ادامه ناكامی های این تیم معرفی شده است. امپولی و اینتر هم گوش چشمی به زاكه رونی دارند. این روزها هواداران كاتالونیایی بسیار سرخورده هستند. اسپانیول و بارسلونا دو قدرت اول این منطقه امتیازات بسیار كمی تا این جای فصل اندوخته اند.

رابسون مربی جدید تیم ملی نیجریه شد


برایان رابسون به عنوان سرمربی جدید تیم ملی نیجریه انتخاب شد.

این مربی سابق منچستر یونایتد و میدلزبورو به مدت 2 سال است كه مربیگری تیمی را به عهده نداشته و اكنون عقابهای بزرگ( لقب نیجریه) را در كوپا آفریقا كه در سال 2004 در كشور تونس برگزار می شود رهبری خواهد كرد.