تبیان، دستیار زندگی

وصیت نامه شهید «حمیدرضا مدنی قمصری»

خواهرم! اگر حجاب و پوشش اسلامی خود را حفظ کنی هیچ کس نمی‌تواند با چشمان از خدا بی‌خبرش به تو خدشه‌ای وارد سازد پس حجاب اسلامی تو مشتی است بر دهان دشمنان اسلام.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
 وصیت نامه شهید «حمیدرضا مدنی قمصری»
بسم الله الرحمن الرحیم

ولا تقولوا لمن یقتل فی سبیل الله امواتا بل احیاء ولکن لا تشعرون

اسلام از 1403 سال پیش از هنگامیکه رسول خدا از طرف معبودش دین اسلام را به جهانیان عرضه داشت،دین مبین اسلام در مقابل کلیه زورها قرار گرفته است.
اما غارتگران که نمی دانستند چگونه با دین مبین اسلام مبارزه نمایند، به تاخت و تاز و ضرب و شتم و قلع و قمع مسلمین پرداختند و آنها را به شهادت رساندند و تا کنون که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسیده و پیروی از دین رسول الله را می نماید، هر کدام از کشورهای ایادی غارتگر منطقه می خواهند ایران اسلامی را لقمه ای برای خود سازند ولی این شهادت است که نمیگذارد کاری را این ابر جنایتکاران انجام دهند. و انشاالله این خون شهدا از صدر اسلام تا کنون است که راه را برای مسلمین جهان باز می نماید ،باید توجه داشت که اگر مسلمین جهان دست در دست یکدیگر بگذارند، در آن موقع است که هیچکس نمیتواند به آنها زور بگوید و به گفته امام عظیم الشان باید وحدت کلمه را حفظ نمود.

اگر وحدت کلمه را مسلمین حفظ نمایند،به گرسنگی ها سختی ها و به تمام مشکلات پیروز خواهند شد.پس دست از اماممان برنداریدو او را یاری نمائید و صدای لبیک یا خمینی که همان صدای لبیک یا حسین است را بلند کنید تا دشمنان و منافقین از خدا بیخبر بدانند که ما اهل کوفه نیستیم امام تنها بماند.
ای منافقین کوردل ای دشمنان اسلام و مسلمین بدانید و آگاه باشید که زنان شیردل ما با حجابشان و مردان ما با ایمان به خداوند یکتا و توکل به خدا و جوانان با جهادشان دهان شما یاوه گویان را خورد خواهند نمود.

آری خداوند در آیه ای از قرآن میفرماید:ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم

دیدیم که مصداق این آیه چگونه تبلور در ایران پیدا نمود و چگونه ابرجنایتکاران جهان را به زانو درآورد.اگر ابرجنایتکاران با موشک ها و توپ هاو کلیه سلاح های مدرن خود ما را تکه تکه کنند هر قطره ای از خون ما صدا در میدهد:لبیک یا خمینی، لبیک یا حسین بن علی(ع)

خواهرم! اگر حجاب و پوشش اسلامی خود را حفظ کنی هیچ کس نمی‌تواند با چشمان از خدا بی‌خبرش به تو خدشه‌ای وارد سازد پس حجاب اسلامی تو مشتی است بر دهان دشمنان اسلام.

برادرم!شما اگر به فرمان های پیامبرگونه اماممان گوش کنید و آنها را مو به مو انجام دهید و مساجد را که یکی از سنگرهای مهم و اساسی انقلاب اسلامی است، خالی نکنید، دیگر هیچ زورگویی در دنیا تاب مقاومت در برابر شما را نخواهد داشت.

به امید آنکه همگی شما مردم شهیدپرور سربازان راستین حضرت مهدی باشید و خداوند انشاله همه جوانان ما را به صحن و سرای حضرت اباعبدالله الحسین برساند تا خانواده های شهدا و معلولین و دیگران بتوانند به حاجات خودشان برسند.انشاءالله.

والسلام علی من اتبع الهدی

من آن سرباز جانباز حسینم سرافرازم که سرباز حسینم
من آن قربانی راه خدایم شهیدی از دیار کربلایم
وضو بگرفتم از خونم به سنگر سرودم نغمه الله اکبر
خمینی را ز جان یاری نمودم ره عزت روی عالم گشودم
پیامم را شنو ای مادر من ایا ای مادر غم پرور من

پایان وصیت نامه 62/11/22
وصیت نامه شهیدحمیدرضا مدنی قمصری صفحه اول

وصیت نامه شهیدحمیدرضا مدنی قمصری صفحه دوم

وصیت نامه شهیدحمیدرضا مدنی قمصری صفحه سوم

درباره شهید

جانباز شهید «حمیدرضا مدنی قمصری» اهل شهرستان قمصر از توابع کاشان در استان اصفهان است که بعدها به تهران عزیمت کرد، در تهران به مدرسه رفت و تحصیلات خود را تا اخذ مدرک کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق ادامه داد.

مهندس مدنی قمصری، سال 58 به عضویت بسیج در آمد و بعد از آن هم به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ملحق شد؛ وی در عملیات خیبر در طلائیه به عوارض شیمیایی مبتلا شد و سرانجام در مهر ماه 1371 به شهادت رسید.

نام:حمیدرضا مدنی قمصری
نام پدر :جعفر
تاریخ تولد:30آبان 1342
رشته تحصیلی:مهندسی برق
تاریخ شهادت:24 مهر 1371
شهید «حمیدرضا مدنی قمصری» بهمرا همرزمش
سمت چپ شهید مدنی قمصری
منبع:فاتحان