تبیان، دستیار زندگی

بازیکنی که قرار بود ستاره استقلال شود به نیمکت پیچ شد!

از آخرین بازی بازیکنی که قرار بود ستاره جوان استقلال در این فصل باشد ۳۶۰ دقیقه می‌گذرد تا در ۴ بازی اخیر آبی‌پوشان اثری از او نباشد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
شفر و قائدی
به گزارش تبیان و به نقل از مهر؛ مهدی قائدی بازیکن جوانی بود که در نقل و انتقالات تابستانی از تیم ایرانجوان به استقلال پیوست و این نقل و انتقال علی رغم سن کم این بازیکن، با سر و صدای زیادی همراه شد. قائدی خیلی زود گام در جاده شهرت و محبوبیت در استقلال برداشت و انتظارات از این بازیکن هفده ساله خیلی زود و خیلی زیاد بالا رفت. تا جایی که به این بازیکن به چشم فرشته نجات استقلال نگاه می‌شد. حال که فصل جاری از یک سوم ابتدایی‌اش عبور کرده، مشاهده می‌شود که کمتر از این بازیکن در ترکیب آبی پوشان استفاده می‌شود.
آخرین حضور قائدی با پیراهن استقلال در یک میدان به هفته هفتم و آخرین حضور منصوریان روی نیمکت آبی پوشان باز می‌گردد. در هفته هفتم استقلال با هدایت منصوریان میزبان ذوب آهن بود و قائدی در دقیقه ۷۳ آن بازی جای جابر انصاری در ترکیب آبی پوشان گرفت تا حدود ۲۰ دقیقه فرصت عرض اندام در میدان داشته باشد. این آخرین حضور این بازیکن هفده ساله در ترکیب آبی پوشان بود و وی پس از آن تاکنون برای تیمش بازی نکرده است.
میک مک درموت سرمربی موقت آبی پوشان در بازی هفته هشتم در دیداری که موفق شد سپیدرود را با نتیجه دو بر یک شکست دهد از این بازیکن استفاده نکرد و وینفرد شفر هم در سه بازی پیاپی مقابل فولاد، نساجی و پرسپولیس نه در ترکیب ثابت و نه بعنوان بازیکن جانشین از او استفاده نکرد.
قائدی با احتساب تک دیدار آبی پوشان در جام حذفی در چهار بازی آخر تیمش حضور نداشته و ۳۶۰ دقیقه دوری از میدان را تجربه کرده است. او که چند روزی هم به دلیل اعتراض به بازی نکردن مقابل فولاد مورد غضب شفر واقع شده بود و حتی در این بین به تمرینات تیم امید استقلال تبعید گردید، هنوز نتوانسته اعتماد شفر را برای حضور در میدان حتی بعنوان بازیکن جانشین جلب نماید.