تبیان، دستیار زندگی

خیز وزنه برداران ایرانی برای قهرمانی آسیا

کنگره رقابتهای وزنه برداری باشگاههای آسیا با حضور نمایندگان تیم ها، در یانگو کره جنوبی برگزار شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
وزنه برداری
به گزارش تبیان و به نقل ورزش سه؛ رقابتهای جام باشگاههای آسیا به میزبانی شهر یانگو، از فردا (یکشنبه 7 آبان ماه) استارت می خورد. کنگره این رقابتهای صبح امروز با حضور رئیس فدراسیون این کشور برگزار شد. وی ضمن خیر مقدم به تمامی تیم ها به خاطر حضورشان اعلام کرد؛ شاید به خاطر محرومیت های بعضی از کشورها سطح مسابقات کمی پایین بیاید اما ما به شما افتخار می کنیم که کشورهای سالمی در وزنه برداری هستید و با سلامت ورزشکاران شخصیت و اعتبار آسیا را حفظ می کنید.
تیم وزنه برداری مناطق نفت خیزجنوب خوزستان تنها نماینده کشورمان در این رقابتها است که محسن نکیسایی در دسته56کیلوگرم، ابوالفضل جمعه پور ویعقوب پشوتی در دسته62 کیلوگرم، افشین طاهری وعلی مکوندی در دسته 85 کیلوگرم، رحمان اورامه در دسته 94 کیلوگرم،سیدجلال قریشی در دسته 105 کیلوگرم و علی داودی در دسته 105+ کیلوگرم 8 وزنه بردار حاضر در این رقابتهای است.
محمدرضا کاظمی نژاد (سرمربی)، عبدالامیرحزبه (مربی)، حمید رشیدی (مربی)، هدایت یزدی (سرپرست) اعضای کادر فنی هستند، مهران مطلق به عنوان داور و سیدعلیرضا قریشی، نماینده فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران در این دوره از مسابقات حضور دارند.