تبیان، دستیار زندگی

نکاتی که در مورد کلم باید بدانید

کلم و خانواده عیال وارش خواص زیادی دارد به شرط اینکه چند نکته مهم را در موردش بدانید. یکی از علت هایی که کلم زیاد مصرف نمی شود این هست که بسیار نفخ آور هست. برای این کار میتوانید آن را در قابلمه استیل بجوشانید . اگر هم شنیده اید با رژیم کلم میشود لاغر شد، گوش ندهید ! درست است که کلم از تبدیل مواد قندی به چربی جلوگیری می کند و حتی نمی گذارد چربی رگ ها را مسدود کند، اما اگر زیاد بخورید، باعث می شود بافت های عضلانی بدن کم شوند ولی تاثیری در از بین بردن
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
کلم
کلم و خانواده عیال وارش خواص زیادی دارد به شرط اینکه چند نکته مهم را در موردش بدانید. یکی از علت هایی که کلم زیاد مصرف نمی شود این هست که بسیار نفخ آور هست. برای این کار میتوانید آن را در قابلمه استیل بجوشانید . اگر هم شنیده اید با رژیم کلم میشود لاغر شد، گوش ندهید ! درست است که کلم از تبدیل مواد قندی به چربی جلوگیری می کند و حتی نمی گذارد چربی رگ ها را مسدود کند، اما اگر زیاد بخورید، باعث می شود بافت های عضلانی بدن کم شوند ولی تاثیری در از بین بردن چربی ندارد.
در تصویر زیر چند نکته مهم در مورد کلم که دونستنش در زندگی روزمره به شما کمک می کند را نشان می دهد . سایز این عکس هم برای پرینت گرفتن و هم برای استفاده به عنوان کاغذ دیواری دسکتاپ کامپیوترتان مناسب است .
خواص کلم

منبع:رنگی رنگی
مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.