بازگشت پیکر شهید مهدی آقاشریعتی پس از 31 سال

مسئول روابط عمومی سپاه نینوا گلستان از شناسایی شهید مفقود الاثر مهدی آقا شریعتی پس از گذشت 31 سال از شهادتش خبر داد و گفت: روز جمعه مردم گلستان میزبان این شهید خواهند بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 شهید مهدی آقاشریعتی


علی خالقی اظهار کرد: شهید مهدی آقا شریعتی که در دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت نائل آمده بود پس از 31 سال با تفحص کمیته جستجوی مفقودین در منطقه ام الرصاص شناسایی و به آغوش خانواده باز خواهد گشت.

وی در خصوص مراسم وداع و تشییع این شهید، گفت: استقبال از پیکر مطهر این شهید بزرگوار ساعت 16 روز جمعه 5 آبان ماه از میدان سرخواجه گرگان به سمت مسجد امام رضا(ع) صورت خواهد گرفت. مراسم وداع نیز همان شب همزمان با اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد امام رضا(ع) برگزارخواهد شد.

خالقی اضافه کرد: مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید ساعت 8:30 دقیقه صبح روز شنبه 6 آبان ماه از معراج شهدای گرگان به سمت امامزاده عبدالله برگزار خواهد شد و پس از آن پیکر مطهر این شهید در روستای سفید چال هزار جریب به خاک سپرده می شود.

شهید مهدی آقا شریعتی دارای سه دختر و دو پسر است. او به صورت داوطلبانه به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شد و یازدهم اسفند ماه سال 65 به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

منبع: ایسنا