تبیان، دستیار زندگی
فرگوسن 96 هزار پوند در هرهفته ! قرارداد جدید سرآلكس فرگوسن، دستمزد این مربی را از دستمزد ستارگان دنیای فوتبال نیز بیشتر خواهد كرد. نشریهSunday People قرارداد جدید فرگوسن با منچستر را 4 ساله عنوان كرد. همچنین از دستمزد هفتگی 9...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قرارداد بی نظیر منچستر یونایتد با فرگوسن

96 هزار پوند در هرهفته !


قرارداد جدید سرآلكس فرگوسن، دستمزد این مربی را از دستمزد ستارگان دنیای فوتبال نیز بیشتر خواهد كرد.

نشریهSunday People قرارداد جدید فرگوسن با منچستر را 4 ساله عنوان كرد. همچنین از دستمزد هفتگی 96 هزار پوندی این مربی اسكاتلندی در هرهفته یا 5 میلیون پوند در هر سال خبر داد.

دستمزدی كه حتی ستارگان یونایتد هم از آن بی بهره هستند. 10 هزار پوند هم جایزه برای فرگوسن و سایر بازیكنان منچستر برای هر برد در لیگ قهرمانان در نظر گرفته شده است. پاداشی كه شیاطین سرخ پس از پیروزی مقابل پاناتینایكوس آن را دریافت كردند.

همچنین سران یونایتد به كادر فنی خود وعده دادند در صورتی كه درلیگ برتر انگلستان قهرمان شوند، 250 هزار پوند و در صورت قهرمانی در اروپا 500 هزار پوند به آنها پاداش خواهند داد.

سیستم چرخشی؛ راز قدرت میلان

آنچلوتی : از این پیروزی لذت بردم


كارلو آنچلوتی، سرمربی موفق میلان از سیستم و نحوه بازی مردانش مقابل اینتر بسیار راضی است.

آنچلوتی در این باره گفت:" همه چیز بر وفق مراد ما بود. حقیقتا از شیوه بازی میلان لذت بردم. البته متاسفم كه بعضی از بازیكنان خود را از دست دادم، به هر حال یك تیم باید به سیستم چرخشی عادت كند. هیچ كس با این سیستم مشكلی ندارد، ریوالدو، كاكا و كاستا روی نیمكت نشسته بودند، رمز موفقیت میلان هم همین نكته است. رقابت شدیدی میان بازیكنان ما برای بازی كردن بوجود آمده است. باید به شما بگویم كه گل های خود را در این دیدار پیش از این در تمرینات مرور كرده بودیم. اما نباید شانس را هم فراموش كرد. "