تبیان، دستیار زندگی
دعوت شوم خداحافظی می كنم صلاح من اینست كه میدان را به جوانها بدهم و برای همیشه از تیم ملی خداحافظی كنم. خداداد عزیزی مهاجم اسطوره ای فوتبال ایران با بیان این مطلب گفت: قصد دارم بزودی از تیم ملی خداحافظی كنم، چون معتقدم این ك...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خداداد عزیزی : به تیم ملی هم دعوت شوم خداحافظی می كنم

صلاح من اینست كه میدان را به جوانها بدهم و برای همیشه از تیم ملی خداحافظی كنم.

خداداد عزیزی مهاجم اسطوره ای فوتبال ایران با بیان این مطلب گفت: قصد دارم بزودی از تیم ملی خداحافظی كنم، چون معتقدم این كار به صلاح خودم و بازیكنان جوانی است كه شایستگی پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند و می توانند بهتر از من به تیم ملی خدمت كنند.

وی افزود: من با 32 سال سن دیگر به آخر خط رسیدم و فوتبال ایران باید روی جوانها كه خوشبختانه نشان دادند بسیار هم شایسته تر هستند سرمایه گذاری كند.

خداداد تاكید كرد: اگرامروزدایی، باقری، مهدوی كیا و...بازیكنان سرشناسی هستند فقط به خاطر این است كه به آنها میدان داده شد و آنها هم شایستگی های خودشان را ثابت كردند. حالا هم فكر می كنم من باید میدان را به جوانترها بدهم تا آنها بتوانند خودشان را مطرح كنند.

مهاجم تكنیكی تیم پاس درباره احتمال دعوت شدنش به تیم ملی گفت: من تصمیم خودم را گرفتم و اگر دعوت شوم با عذرخواهی از مربیان از تیم ملی خداحافظی می كنم. وی درباره برگزاری مراسم خداحافظی از سوی فدراسیون فوتبال گفت: هرگز در چنین مراسمی شركت نمی كنم. آنها بهترین دوران فوتبالم را از من گرفتند و با دورنگه داشتن از تیم ملی هم به من هم به فوتبال این مملكت ضربه زدند. بخاطرهمین اگر برای من بازی خداحافظی بگذارند در آن حاضر نخواهم شد. ترجیح می دهم اگر قرار باشد مراسمی برای خداحافظی ترتیب داده شود از طریق باشگاه پاس و دوستان خوبم در این تیم باشد.

خداداد در پایان گفت: من سالها كه در خدمت فوتبال ایران بودم هرگز رابطه خوبی با فدراسیون فوتبال نداشتم و آنها همیشه سعی كردند به نوعی من را از تیم ملی دور نگه دارند، چون من مثل خیلی های دیگر محافظه كار نبودم و همیشه هدف هایم را صریح و بی پرده گفتم و اگر هم امروز محبوبیتی بین مردم دارم بخاطر همین صراحتی بوده كه تا كنون داشتم و مردم خودشان بهترین داور هستند.