تبیان، دستیار زندگی
نگر: گل های ارزشمند در آنفیلد به گزارش بخش ورزشی تبیان: گویا دیدار مقابل منچستر در الدترافورد، آرسنال را بیدار كرد. توپچی ها در یك نمایش خیره كننده و بسیار منظم لیورپول را درآنفیلد دو بر یك شكست دادند. ادو و روبرت پیرس برای آ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آرسنال منظم ، لیورپول را مات كرد

ونگر: گل های ارزشمند در آنفیلد

به گزارش بخش ورزشی تبیان:

گویا دیدار مقابل منچستر در الدترافورد، آرسنال را بیدار كرد.

توپچی ها در یك نمایش خیره كننده و بسیار منظم لیورپول را درآنفیلد دو بر یك شكست دادند. ادو و روبرت پیرس برای آرسنال و اوون برای لیورپول گل زدند. پاس ها و حركات حساب شده شاگردان ونگر در این بازی خارج از خانه مثال زدنی بود. این مربی پس از بازی گفت:" گروه بسیار خوبی را شكست دادیم. باید تمام كیفیتمان را در این دیدار نشان می دادیم. نیمه اول  جبران كننده خوبی بودیم. نیمه دوم فضا را برای لیورپول تنگ تر كردیم و سرعت بازی را افزایش دادیم. یعنی دقیقا همان كاری را انجام دادیم كه لیورپول نیمه نخست در خط آتش خود كرده بود.

باید قبول كنیم كه میان نیمه نخست فرصت های خوبی داشت. اوون حتی با ضربات سر خود نیز برای ما خطر ساز بود. منصفانه بگویم، لیورپول می توانست دویا حتی سه گل به ثمر برساند. اما موفق به انجام این كار شدیم و این گل ها برای تیمی كه تحت فشار قرار دارد بسیار ارزشمند است."

فرگوسن: هووارد قهرمان منچستر

3 امتیاز شیرین در صدر جدول


منچستر یونایتد با پیروزی مقابل بیرمنگام فاصله خود را با آرسنال و چلسی در صدر جدول حفظ كرد.

سرالكس فرگوسن پس از پیروزی 3 بر صفر مردانش گفت:" كمی طول كشید تا گل اول را به ثمر رساندیم. موقعیت بدنی برای " تیلور" دروازه بان حریف پیش آمده بود. او باید برای توپ جلو می آمد. اما تصمیم با قاضی میدان بود. و او تیلور را اخراج كرد. دیدار مقابل بیرمنگام دشوار بود .

تنها دو سه موقعیت خوب داشتیم. اما در چنین شرایطی باید صبور بود. بیرمنگام نیمه دوم را خوب شروع كرد و فرصت های بسیار خوبی را هم به دست آورد. اما قهرمان ما" تیم هووارد" بود كه توپ های خطرناك آنها را مهار كرد. رایان گیگر هم از روی پاس دیگو فورلان گل زیبایی را به ثمر رساند.

اخباری از نتایج لالیگای اسپانیا

شب گذشته یك بازی مهم هم در لالیگای اسپانیا انجام شد و طی آن تیم رئال مادرید توانست دو بر یك در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بر اسپانیول غلبه كند.

رونالدو در دقایق 51  و82 هر دو گل رئال را به ثمر رساند و تنها گل اسپانیول را هم فرناندس در آخرین دقیقه بازی به ثمر رساند. گفتنی است در دقیقه 90 این دیدار پیرومه از اسپانیول از بازی اخراج شد.

ضمن اینكه تا دقیقه 85 بارسلونا در نیوكمپ با نتیجه یك بر صفر از والنسیای غول كش عقب بود. تك گل والنسیا را اولیویرا در دقیقه 14 به ثمر رساند.