تبیان، دستیار زندگی
ابر استقلال اهواز بازی می كند انصاریان در ارمنستان مدیرعامل باشگاه پیروزی( پرسپولیس) با مطلوب خواندن شرایط تیم پیروزی از انجام رایزنی های گسترده برای رفع مشكل" مهرداد میناوند" و احتمال حضورش دربازی برابر استقلال اهو...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

غمخوار: میناوند در برابر استقلال اهواز بازی می كند

انصاریان در ارمنستان

مدیرعامل باشگاه پیروزی( پرسپولیس) با مطلوب خواندن شرایط تیم پیروزی از انجام رایزنی های گسترده برای رفع مشكل" مهرداد میناوند" و احتمال حضورش دربازی برابر استقلال اهواز خبر داد.

اكبر غمخوار در گفت و گو یی افزود: طبق مكاتباتی كه بافدراسیون فوتبال ایران داشته ایم، مسوولان فدراسیون نیز با پیگیری های مستمر و مكاتبه با فدراسیون فوتبال امارات وبا هماهنگی های انجام شده شرایط را به گونه ای رقم زده اند كه با پاسخ مسوولان فدراسیون فوتبال امارات ظرف دو روز آینده امكان حضور این بازیكن در بازی برابر استقلال اهواز فراهم خواهد شد.

وی با اشاره به آخرین سیاست های باشگاه پیروزی در خصوص علی انصاریان اظهار داشت: با انصاریان طبق قرارداد موجود و قوانین فوتبال رفتار خواهیم كرد و هر چه كه قانون امكان اجرای آن را بدهد،عملی خواهد شد هر چند كه هنوز نیز به دنبال ترانسفركردن این بازیكن هستیم. غمخوار افزود: مشخصات كامل علی انصاریان را طبق درخواست باشگاه های ارمنستان به این كشور ارسال كرده ایم تا بعد از بررسی ، امكان حضورش در لیگ ارمنستان را در دستور كار قرار دهیم.

مدیرعامل باشگاه پیروزی ( پرسپولیس) با بی اهمیت خواندن حضور یا عدم حضور" رضا چلنگر" به عنوان مترجم در كنار وینكو بگوویچ خاطر نشان كرد: نباید بحث مترجم را این قدر حساس كرد، چلنگر فوتبالیست نیست كه بخواهیم نسبت به حضور یا عدم حضورش حساس باشیم، و بر این اساس اگرفدراسیون فوتبال وی را بخواهد، موضع را بررسی خواهیم كرد. وی در پایان ، همچنین از عدم درخواست رسمی فدراسیون فوتبال در جذب" فخرالدین داود بگوویچ" سخن گفت و بر انسجام تیمی پیروزی و رسیدن به اهدافش تاكید كرد.

حسین قریب : بازیكنان مصدوم مهم ترین مشكل تیم استقلال

لیگ سوم؛ آشتی تماشاچیان با فوتبال

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران اظهار داشت: بازیكنان مصدوم استقلال ، كادرفنی تیم ما را تحت تاثیر قرار داده است.

حسین قریب گفت: از جمله مشكلات ما در باشگاه استقلال به بازیكنان مصدوم باز می گشت كه تمرینات باشگاهی بر تعداد این مصدومان شدت بخشید، قطعا عدم حضور این بازیكنان ، كادر فنی ما را بیش از پیش تحت تاثیر خود قرار داد. در این راستا امیدواریم با بازگشت آنها، كادر فنی منسجم تری داشته باشیم.

وی در رابطه با سطح برگزاری مسابقات لیگ سوم گفت: قطعا سرمایه گذاری های انجام شده در لیگ سوم بیانگر توجه ویژه آنها به امر برنامه ریزی و حرفه ای شدن است كه هم اكنون ما شاهد دیدارهایی با شادابی و طراوت لازم هستیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: در مسابقات لیگ سوم تماشاچیان با فوتبال آشتی كرده اند و از سوی دیگر ما شاهد برگزاری دیدارهای پرگلی هستیم كه متعاقبا رضایت تماشاچیان را جلب كرده است، به طوری كه حتی دیدارهای وسط هفته با 20 تا 40 هزار تماشاچی همراه است.