وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

ضبط بخش اول فیلم «بالن» به پایان رسید

مسعود تکاور کارگردان «بالن» اعلام کرد که فیلمبرداری بخش نخست این فیلم سینمایی به پایان رسیده است و به زودی ضبط بخش دوم آغاز می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
مسعود تکاور

مسعود تکاور کارگردان فیلم «بالن» درباره آخرین وضعیت این اثر سینمایی گفت: با توجه به اینکه «بالن» ۲ بخش دارد فیلمبرداری بخش نخست آن به پایان رسیده است و ما در این قسمت با بازیگران همراه بودیم و سکانس های مربوط به آنها را ضبط کردیم.

وی افزود: بخش دوم این فیلم مربوط به صحنه های اکشن است که با یک استراحت کوتاه یعنی حدود ۱۵ روز دیگر فیلمبرداری این قسمت ها را انجام می دهیم البته ضبط این صحنه ها که در آن کارهایی مانند ماشین سواری، زد و خورد، تعقیب و گریز و ... وجود دارد در استودیو و بیشتر توسط بدلکاران انجام می شود، زیرا این موارد نیاز به پروداکشن خوب دارد.

تکاور بیان کرد: مراحل فنی به صورت همزمان انجام می شود و در حال حاضر خودم مشغول انجام تدوین اولیه هستم تا بعد از پایان فیلمبرداری کارهای نهایی آن انجام شود.

وی در پایان گفت: ضبط قسمت دوم فیلمبرداری «بالن» حدود ۱۰ روز طول می کشد و سپس ما شروع به انجام کارهای فنی دیگر آن می کنیم.

داستان فیلم سینمایی «بالن» به جوانانی می پردازد که می خواهند یک شبه ره صدساله را طی کنند اما حوادث زیادی در مسیر آنها قرار می گیرد.

کوروش تهامی، اندیشه فولادوند، رامین پرچمی، الهه حصاری، حسین مهری، افسانه چهره آزاد، رامتین خداپناهی و ... از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

به گفته تکاور، لوکیشن های این فیلم بیشتر در تهران و بخش هایی از آن هم در شمال کشور است.

اگرچه «بالن» اولین فیلم سینمایی مسعود تکاور است با این حال وی پروژه های تلویزیونی مانند سریال پلیسی «رهایی» در ژانر حادثه ای را ساخته است.

منبع: مهر
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین