وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

قطع امید پرسپولیس از بخشش طارمی

احتمال حضور مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در بازی برگشت مقابل الهلال بسیار کم است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
طارمی
به گزارش تبیان و به نقل از نود، پس از محرومیت باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی درپی شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه به فیفا مسئولان این باشگاه تهرانی و مهاجم پرسپولیس برای تعلیق و شکستن رای محکومیت خود به دادگاه داوری ورزش شکایت کردند.
پرسپولیسی ها ابتدا خواهان دستور فوری دادگاه CAS برای تعلیق حکم و حضور طارمی در مسابقات و سپس رسیدگی به پرونده شده اند. با این حال وکیل مهاجم پرسپولیس امید چندانی به لغو محرومیت طارمی ندارد.
صمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی با اعلام این مطلب تاکید کرد: فیفا اصلی دارد به نام ثبات قراردادها، هركس قراردادی را نقض كند و ثبات آن را زیر سوال ببرد محروم می‌شود. این محرومیت ربطی به شكایت باشگاه مربوطه ندارد و پیامد و تنبیه مربوط به نادیده گرفتن مقررات فیفاست. فقط بحث غرامت به شكایت باشگاه مدعی ربط دارد، یعنی اگر آن باشگاه رضایت بدهد غرامت پرداخت نمی شود.
وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس با مستنداتی كه در رسانه ها هم بعضا منتشر شده، این بحث را دنبال می كند كه مهدی طارمی قبل از رفتن به تركیه با آن باشگاه توافق مكتوب امضا کرده است. در صورتی كه CAS این مستندات را بپذیرد باشگاه در پرونده بازنده نخواهد بود اما در هر حال محرومیت مهدی طارمی پابرجاست و او به دلیل نقض قرارداد با پرسپولیس مجازات می شود چون در هر حال چه از ریزه جدا شده و به پرسپولیس آمده باشد و چه برعكس، یك قرارداد را نقض كرد است.
ابراهیمی در پایان گفت: به همین دلیل به تعلیق محرومیت طارمی امید زیادی نیست. احتمال حضور وی در مصاف با الهلال كمتر از یک درصد است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین