سردار فضلی: باید روایت فتنه و شیطان بزرگ را در دستور کار قرار دهیم

فرمانده قرارگاه راهیان نور کشور گفت: اگر تا امروز تنها روایت فتح در دفاع مقدس را برای فرزندان خود بازگو می‌کردیم امروز باید روایت فتنه و شیطان بزرگ را برای دانش آموزان مورد توجه قرار دهیم
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
سردار علی فضلی
سردار علی فضلی در مراسم متمرکز اعزام دانش آموزان کشور به اردوی راهیان نور به میزبانی استان مرکزی با اشاره به اینکه شهدا به گردن همگی ما حق بزرگی دارند بیان کرد: با اجازه خانواده، پدر و مادر شهید فهمیده اجازه برگزاری این اقدام اثرگذار اخذ شد تا بار دیگر راه امام حسین(ع) ادامه پیدا کند. فرزندان ایران و دانش آموزان باید بدانند در راه سیدالشهدا(ع) قدم برمی‌داریم و در این راه ثابت‌قدم هستیم. امام حسین(ع) اهداف آرمانی داشت که امروز فرزندان امام خمینی(ره) در این راه قدم برمی‌دارند.

ای فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: احیای نماز و امربه‌معروف و نهی از منکر که قدری مورد غفلت واقع‌شده  است ازجمله اهداف امام حسین(ع) بود. برای آماده شدن دفاع از دین خدا، امروز همه اعم از شیعیان و اهل سنت مهیا شده‌اند تا خود را به آرمان‌ها نزدیک کنند.

سردار فضلی اشاره کرد: خودسازی فردی ازجمله آثار مهم اردوهای راهیان نور خواهد بود. نکته‌ای که باید به آن توجه کنیم این است که اگر تا امروز تنها روایت فتح در دفاع مقدس را برای فرزندان خود بازگو می‌کردیم امروز باید روایت فتنه و شیطان بزرگ را برای دانش آموزان مورد توجه قرار دهیم، این مهم با هماهنگی شایسته وزارت آموزش‌وپرورش در حال انجام است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت:  به‌ نوبه خود از دولت‌مردان، نیروهای مسلح و مجلس شورای اسلامی به‌واسطه حمایت از اعزام راهیان نور تشکر می‌کنم.  امروز هفت استان کشور ازجمله استان‌های درگیر جنگ، آماده پذیرایی از دانش آموزان حاضر در راهیان نور هستند، امروز توفیق زیارت جای پای شهدا نصیب دانش آموزان شده است.

منبع: ایسنا