تبیان، دستیار زندگی

طارمی به الهلال مـی‌رسـد؟

در آخرین ساعات اداری روز چهارشنبه درخواست باشگاه پرسپولیس برای صدور دستور موقت جهت تعلیق رای صادره و تجدیدنظر در پرونده مربوط به باشگاه ترکیه‌ای در دادگاه بین‌المللی ورزش به ثبت رسید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
طارمی
به گزارش تبیان و به نقل از خراسان ؛ وکیل سوئیسی پرسپولیس که پیگیر شکایت باشگاه ترکیه‌ای از مهدی طارمی است امیدوار است با این اقدام موکلش بتواند در بازی برگشت مقابل الهلال به میدان برود. معمولا پروسه صدور قرار موقت در دادگاه CAS 3 روز کاری زمان می‌برد و با توجه به تعطیلی روزهای شنبه و یک‌شنبه به احتمال زیاد این دادگاه دوشنبه دستور قرار موقت طارمی را صادر خواهد کرد. در صورت صدور قرار موقت، رای محرومیت طارمی موقتا تعلیق می‌شود و این بازیکن می‌تواند در بازی برگشت مقابل الهلال به میدان برود.
بدون شک حضور طارمی در خط حمله پرسپولیس می‌تواند امید سرخ‌پوشان را برای یک بازگشت رویایی دوچندان کند. در بازی پنج‌شنبه مقابل استقلال خوزستان گادوین منشا به عنوان جانشین طارمی در خط حمله پرسپولیس قرار گرفت و در این بازی چند موقعیت گلزنی داشت که از هیچ کدام نتوانست استفاده کند. یکی از بهترین موقعیت‌هایی که توسط منشا خراب شد دقیقه 15 بود که گادوین با داوودی، دروازه‌بان خوزستانی‌ها تک به تک شد اما توپ او برگشت داده شد و علی علیپور موفق شد که به خوبی هر چه تمام از این موقعیت استفاده کند و گل اول پرسپولیس را به ثمر برساند.
حتی در دقیقه 25 نیز او پیش از شجاع خلیل‌زاده می‌توانست دروازه استقلال خوزستان را باز کند اما توپ به شجاع رسید و او موفق شد گل سوم را به ثمر برساند. و اما مهمترین موقعیت که گادوین منشا به هدر داد در دقیقه 38 رقم خورد؛ جایی که گادوین منشا پنالتی‌زن اول پرسپولیس پنالتی این تیم را خراب کرد و حتی از روی نقطه پنالتی هم موفق به گلزنی نشد. جا ماندن و عدم حضور در موقعیت‌های مناسب در این بازی از منشا مشاهده شد تا نیاز پرسپولیس به طارمی یک‌بار دیگر احساس شود.