سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

روند معکوس علی دایی در سایپا؛ از سوم تا سوم!

تیم علی دایی در چهار هفته شروع لیگ، سوم جدول بود. اما در پنج هفته اخیر سومین تیم ضعیف لیگ شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
علی دایی
به گزارش تبیان و به نقل از نود، تیم‌های علی دایی معمولا شروع خوبی دارند و پایانی تلخ. بعد از صبای قم و نفت تهران نوبت به سایپا رسید. اما دایی در سایپا زودتر از همیشه افت کرد و تیم‌اش از کورس عقب افتاد. سایپا در چهار هفته ابتدایی لیگ شروعی فراتر از حد انتظار داشت. این تیم بعد از این که در هفته اول موفق شد سپاهان را در اصفهان متوقف کند، سه برد پیاپی کسب کرد. برد در بازی با نفت آبادان، استقلال خوزستان و استقلال تهران. آخرین برد سایپا مقابل تیم منصوریان بود. بردی که سایپا را به رتبه سوم جدول رساند. اما از آن روز تا به حال علی دایی دیگر رنگ برد را ندید. 
حالا ۵۷ روز است که سایپا فقط می‌بازد یا حداکثر مساوی می‌کند. سایپا در پنج دیدار اخیر لیگ‌اش، دو بازی را باخته و فقط سه امتیاز گرفته است. در حالی که در همین پنج هفته تیمی مثل پیکان ۱۵ امتیاز جمع کرده است و از قعر جدول به رتبه سوم سایپا رسیده. حتی پدیده مشهد هم در این پنج هفته یازده امتیاز گرفته و به جمع مدعیان صدرنشینی اضافه شده است. 
در پنج هفته اخیر فقط دو تیم کمتر از سایپا امتیاز جمع کرده‌اند. یعنی تیمی که در چهار هفته ابتدایی لیگ رتبه سوم جدول را داشت، در پنج هفته اخیر سومین تیم ضعیف لیگ بود. سایپا در هفته‌های اخیر تمرکزش را از دست داده و در دقایق پایانی بازی راحت گل می‌خورد. اتفاقی که منجر شده علی دایی در سایپا زودتر از همیشه افت کند. 
سایپا در ۵۷ روز اخیری که بردی نداشته، حتی از جام حذفی هم کنار رفته است. در حالی که انتظار می‌رفت دایی باز هم در جامی که در قهرمانی آن تخصص دارد شگفتی بیافریند، قربانی شگفتی‌سازی تیم لیگ یکی شد و از جام حذفی هم کنار رفت. فعلا دنیا به کام دایی نیست. 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین