تبیان، دستیار زندگی

نمی‌توان از تاکتیک کی‌روش خرده گرفت

پیشکسوت فوتبال ایران عملکرد شاگردان کارلوس کی روش در بازی با روسیه را قابل دفاع دانست و آن را مثبت ارزیابی کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
ایران و روسیه
به گزارش تبیان و به نقل از مهر؛ حسین کلانی درباره تساوی یک به یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم ملی روسیه که در شهر کازان روسیه برگزار شد گفت: بالاخره توانستیم با یکی از قدرتمندترین تیم های فوتبال دنیا بازی کنیم. روسیه یکی از بهترین تیم های دنیاست که فقط نتوانسته است در چند سال اخیر، کسب جام کند. آنها صاحب سبک هستند و می دانند از هر بازی چه می خواهند. باید به خاطر بسپاریم که همین تیم به راحتی توانسته است بارها مقابل تیم های بزرگ اروپایی خودنمایی کند و برای آنها ایجاد دردسر کند.
وی در ادامه تصریح کرد: روند تیم ملی ایران رو به رشد است و نمی توان از تاکتیک های تیم ملی خرده گرفت. از زمانی که آقای کی روش به تیم ملی آمده اند توانسته ایم تاکتیک های قابل قبولی را در بازی های مختلف داشته باشیم. این روند نشان دهنده رشد تم ملی در سال های اخیر بوده است.
پیشکسوت فوتبال ایران درباره احتمال صعود تیم ملی فوتبال ایران به دور دوم رقابت های جام جهانی گفت: این صعود به فاکتورهای زیادی نظیر قرعه کشی در جام جهانی و اردوهای آماده سازی مرتبی که باید برای تیم ملی در نظر گرفته شود ربط دارد. حمایت کامل را باید از این تیم انجام دهیم تا بتوانیم انتظارات درست و بجایی هم از این تیم داشته باشیم. به شخصه نسبت به آینده تیم ملی امیدوارهستم و اگر بتوانیم این ورند را در ادامه بازی های لیگ برتر حفظ کنیم خواهیم توانست خودمان را در رقابت های جهانی بروز دهیم.