تبیان، دستیار زندگی

قـرعه کشـی مصـرف کنندگـان و مشتـرکیـن چـای گلستـان/اسامی و تصاویر

جوایز برندگان ۵ دستگاه خودرو قرعه‌کشی مصرف‌کنندگان و مشترکین چای گلستان طی مراسمی به آنها اهدا شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 جوایز برندگان ۵ دستگاه خودرو قرعه‌کشی مصرف‌کنندگان و مشترکین چای گلستان طی مراسمی به آنها اهدا شد.
به گزارش روابط‌عمومی گلستان، این جوایز شامل خودروهای سانتافه، سورنتو، سراتو و ریو بود که برندگان آن روز ۱۵ تیر طی مراسم قرعه‌کشی در هتل نارنجستان مشخص شده بودند.
در مراسم اهدای جوایز که با حضور مدیران و دست‌اندرکاران شرکت گلستان برگزار شد، آقایان شیخعلی کرج، گلابی از ایلام، عبدالله‌زاده از مشهد، گندم‌کار از اصفهان و پورملکی از میبد جوایز خود را دریافت کردند.این افراد پس از دریافت جایزه در گفت‌وگوهای کوتاهی نظر خود را درباره این قرعه‌کشی و فعالیت‌های شرکت گلستان ابراز کردند.

حتما محصولات گلستان را به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهیم
آقای شیخعلی ، مشترک گلستان از شهر کرج برنده یک دستگاه خودرو کیا سراتو با اشاره به همکاری ۹ ساله خود با شرکت گلستان گفت: « در این ۹ سال هم مشتریان و هم خودمان از کیفیت محصولات گلستان بسیار راضی بودیم. زمانی که مشتری برای خرید به مغازه ما می‌آید و از ما می‌خواهد تا محصولی را پیشنهاد دهیم حتما محصولات گلستان را ( برنج ، چای، ادویه جات) پیشنهاد می‌دهیم. علاوه بر این شرکت گلستان از آن دست شرکت‌هایی است که اگر وعده جایزه‎‌‌ای را می‌دهد حتما آن جایزه را در قرعه کشی اهدا می‌کند.»
گلستان

شرکت گلستان در اهدای جوایز صد در صد به قول خود وفا می‌کند

آقای گلابی مشترک گلستان از شهر ایلام برنده یک دستگاه خودرو سورنتو که سابقه ۱۶ سال همکاری با گلستان را دارد از رضایت مشتریان خبر می‌دهد و می‌گوید: «در این شانزده سال از همکاری با این شرکت بسیار راضی هستم و به تمام مشتریانم هنگام خرید محصولات گلستان را پیشنهاد می‌دهم. شرکت گلستان در اهدای جوایز صد در صد به قول خود وفا می‌کند و این یکی از ویژگی‌های مثبت این شرکت با سابقه است.»

شرکت گلستان به وعده‌هایش پایبند است

آقای عبداله زاده مشترک گلستان از شهر مشهد مقدس برنده یک دستگاه خودرو کیا پیکانتو نیز دقت گلستان را در انجام قرعه‌کشی‌ها تحسین می‌کند و می‌افزاید: «ما از زمانی که پدرم مغازه‌اش را راه انداخت یعنی از سی سال پیش تا به امروز با شرکت گلستان همکاری می کنیم و از این همکاری بسیار راضی هستیم. علاوه بر اینکه در خانواده از محصولات گلستان استفاده می‌کنیم به تمامی مشتریانمان هم خرید محصولات گلستان را پیشنهاد می‌دهیم. این را هم بگویم که شرکت گلستان در اهدای جوایز قرعه کشی بسیار دقیق و به وعده‌هایش پایبند است.»

صداقت شرکت گلستان در قرعه کشی و تحویل جایزه را به چشم دیدم

آقای گندم کار، مشترک گلستان از شهر اصفهان برنده یک دستگاه خودرو ریو، کیفیت را رمز موفقیت گلستان می‌داند و می‌گوید: «به نظر من شرکت گلستان یک شرکت قوی و نظمی زبانزد در آن حاکم است . این شرکت محصولات با کیفیتی را تولید و توزیع می‌کند. من حدود ۸، ۹ سال است که با این شرکت همکاری می‌کنم . علاوه بر رضایت خودم مشتریان هم از کیفیت محصولات گلستان بسیار راضی هستند. محصولات گلستان لوکس است و طبقه متوسط روبه بالا آن را خریداری می‌کنند. من عموما در هیچ قرعه کشی شرکت نمی‌کنم اما این ذهنیت را درباره شرکت گلستان داشتم که در انجام قرعه‌کشی بسیار صادقانه عمل می‌کند . این ذهنیت من درست بود و صداقت شرکت گلستان در قرعه کشی و تحویل جایزه را به چشم دیدم.»
گلستان

از دوران کودکی در خانواده‌مان محصولات گلستان را استفاده می‌کردیم

آقای پورملک محمدی که مصرف‌کننده محصولات گلستان بوده، موفق شده با ارسال کد روی بسته‌بندی در قرعه‌کشی برنده یک دستگاه خودروی هیوندای سانتافه شود. این برنده خوش‌ شانس با اشاره به خاطرات دوران کودکی‌اش با چای گلستان می‌گوید: «من ساکن میبد یزد هستم و به خاطر دارم از دوران کودکی در خانواده‌مان محصولات گلستان را استفاده می‌کردیم و در حال حاضر هم به همه اطرافیانم پیشنهاد می‌دهم محصولات گلستان را خریداری کنند. زمانی که برنده قرعه کشی شرکت گلستان شدم و جایزه‌ام را گرفتم به همه گفتم بالاخره جایزه یکی از این شرکت‌ها واقعی بود و فقط به تبلیغات خلاصه نشد.»