تبیان، دستیار زندگی

حداقل ۷ عدد آیفون 8 با مشکل متورم شدن باتری رو به رو شده‌اند

یکی از مورد توجه‌ترین اخبار مربوط به اپل آیفون 8، به مشکل باتری این گوشی بر می‌گردد؛ آیا آیفون 8 قرار است سرنوشتی مشابه گلکسی نوت 7 داشته باشد؟
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
حداقل ۷ عدد آیفون 8 با مشکل متورم شدن باتری رو به رو شده‌اند
به گزارش تبیان و به نقل از زومیت، به دنبال عرضه رسمی گوشی‌های آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به بازار، در مواردی شاهد متورم شدن باتری این دو دیوایس بوده‌ایم. جدیدترین اخبار منتشر شده می‌رسانند که روز به روز تعداد آیفون 8هایی که با مشکل باتری دست و پنجه نرم می‌کنند، بیشتر می‌شود و در آماری نسبتا دقیق می‌توان گفت که حداقل ۷ دستگاه تاکنون با چنین مشکلی رو به رو شده‌اند.
اپل گفته است که طی روزهای اخیر، چندین دستگاه آیفون 8 توسط کاربران به تیم خدمات این کمپانی برگشت داده شده است. تمامی این گوشی‌ها یک مشکل دارند: باد کردن باتری. بر طبق گزارشات کاربران، تورم باتری آیفون 8 تا حدی است که نمایشگر را از بدنه جدا می‌کند!
کوپرتینویی‌ها گفته‌اند که متخصصان‌شان در حال کار بر روی این مشکل هستند. علاوه بر دو گزارش از ژاپن و تایوان، در روز ۱۱ مهرماه امسال شاهد یک خرابی دیگر در استان فرموسا در کشور آرژانتین بودیم که تصویر مربوط به آن در ادامه‌ی همین مطلب آمده است. گزارشات دیگری نیز در مورد مشکل باتری آیفون 8 از کانادا، چین، یونان و حتی هنگ‌کونگ منتشر شده‌اند و اگر آمار را رسمی بدانیم، می‌توانیم بگوییم که تا این لحظه حداقل ۷ دستگاه با این مشکل بزرگ مواجه شده‌اند.
حداقل ۷ عدد آیفون 8 با مشکل متورم شدن باتری رو به رو شده‌اند
برخی از آیفون 8های معیوب، پیش از این‌که باتری‌شان باد کند، یا در حال شارژ شدن بوده‌اند یا از ارتفاع کمی به زمین سقوط کرده و ظاهرشان اندکی آسیب دیده است. یکی از کاربران نیز گفته که پس از باز کردن کارتن گوشی‌اش متوجه این مشکل شده است.
گرچه باد کردن باتری گوشی آیفون ۸ نمی‌تواند خبر خوبی برای اپل باشد، اما تا این لحظه مشکل یاد شده هنوز فراگیر نشده و نمی‌توان آن را یک «مشکل جدی» نامید. با این حال در روزهای اخیر شاهد گسترده‌تر شدن این موضوع در سطح جهان بوده‌ایم و همین موضوع می‌تواند کار را برای اپل اندکی سخت کند. منابع مختلف می‌گویند که باتری به کار رفته در دو گوشی آیفون 8 و آیفون 8 پلاس توسط شرکت‌های Samsung SDI و LG Chem ساخته شده‌اند.
دیدگاه شما در مورد مشکل باتری آیفون ۸ چیست؟


منبع:زومیت