وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

زن از دیدگاه رهبری در چند جمله

زن از دیدگاه رهبری یکی از مباحثی است که خوب است به آن توجه ویژه ای داشته باشیم چرا که آگاهی از دیدگاه بالاترین مقام حقوقی کشور می تواند برای زنان کشورمان بسیار شعف انگیز باشد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
زن ،رهبر، رهبری، خامنه ای ،زندگی، آرامش ،نیروهای جسمی ،محبت
در زیر فقط چند جمله که با موضوع زن از دیدگاه رهبری مرتبط می باشند را انتخاب کرده ایم مطمئنان علاقه مندان با مرور صحبت‌های ایشان موارد بسیار بیشتری را در سخنان ایشان خواهند یافت.

نوع نگاه زن به مرد با نگاه مرد به زن بطور طبیعی مختلف است،باید هم مختلف باشد،ایرادی هم ندارد. مرد به زن به صورت یک الگوی زیبایی،الگوی ظرافت،الگوی حساسیت نگاه می کند،او را لطیف می بیند.

اسلام هم همین را تاکید کرده: «المراه ریحانه» یعنی زن گل است.

در این نگرش،زن یک موجودی است رقیق،مظهر زیبایی و لطافت و رقت و مرد به این چشم به او می نگرد.محبت او رادر این قالب ترسیم و مجسم می کند.

مرد در چشم زن، مظهر اعتماد،نقطه اتکا و اعتماد است و محبت خودش را به او در این قالب ترسیم می کند.این دو تا،دو نقش جداگانه است از یکدیگروهر دو نقش لازم است.

زن وقتی به مرد نگاه می کند،با همان چشم محبت و عشق،او را در نقش یک تکیه گاه می بیند که می تواند از نیروهای جسمی و فکری او برای پیشبرد کار زندگی استفاده کند مثل یک موتور.

مرد وقتی به زن نگاه می کند، به چشم مظهر انس و آرامش می نگرد که می تواند به انسان آرامش بدهد. اگر مرد نقطه اتکا در زمینه مسائل ظاهر زندگی است، زن هم به نوبه خود نقطه اتکا است برای مسائل روحی و معنوی زندگی.دریایی است از انس و محبت. می تواند مرد را در این فضای سرشار از محبت،از همه غصه ها وغم های خودش خارج کند. اینها تواناییهای مرد و زن است. تواناییهای روحی آنهاست.
منبع : خانواده برتر
مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین