تبیان، دستیار زندگی

گزارش سایت روسی از تیم ملی ایران و مهاجم نام‌آشنایش

سایت کازان روسیه در گزارشی به بررسی تیم فوتبال ایران پرداخت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
سردار آزمون

سایت کازان روسیه در گزارشی به بررسی تیم فوتبال ایران پرداخت.
به‌ گزارش تبیان ‌و ‌به نقل از سایت کازان، دو تیم ملی فوتبال روسیه و ایران فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه کازان برابر هم به میدان خواهند رفت.
سایت کازان درباره این بازی نوشت: سه‌شنبه فرصت بسیار خوبی است تا احتمالا پدیده جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه (ایران) را ببینیم. هر چند که تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران نام و آوازه زیادی ندارد ولی قطعا تیم‌ ‌ملی فوتبال روسیه با تیم قدرتمندی روبه‌رو خواهد شد که توانایی‌های بسیار زیادی دارد.
تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به عنوان اولین تیم آسیایی جواز حضور در جام جهانی را به دست آورد و بعد از برزیل دومین تیمی بود که از راه انتخابی به جام جهانی رسید و این نشان از قدرت تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران می‌دهد. بازی با ایران، بازی مهم برای فوتبال روسیه خواهد بود چرا که ایران قوی‌ترین تیم آسیا است. هر دو تیم در سال ۲۰۱۱ نیز با یکدیگر بازی کرده بودند که آن بازی با برتری ایران به پایان رسید.
در ادامه‌ سایت کازان به حضور چندین ساله کارلوس کی‌روش در فوتبال ایران اشاره کرد و نوشت: کی‌روش ایران را به جام جهانی برزیل رساند و حالا موفق شد دومین صعود پیاپی خود به جام جهانی را تجربه کند و این نشان از قدرت و صلابت این تیم می‌دهد.
تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران یک مهاجم نام آشنا در خط حمله خود دارد که آن هم سردار آزمون است که برای فوتبال روسیه کاملا شناخته شده است. در کنار آنها باید از رضا قوچان‌نژاد نام برد که از مهاجمان مهم فوتبال ایران محسوب می‌شود و در کنار اشکان دژاگه و سامان قدوس می‌توانند در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران تاثیر بالایی داشته باشند.
ستاره تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در خط هافبک، دژاگه است که در فوتبال انگلیس، آلمان و قطر سابقه بازی دارد و شاید هم این بازی فرصت خوبی برای دژاگه باشد تا بتواند در کازان باقی بماند و در عضویت تیم روبین کازان قرار گیرد. دژاگه در حال‌ حاضر بدون تیم است و با توجه به این که قربان بردیف این بازی را از نزدیک خواهد دید، این احتمال می‌رود که بعد از پایان مسابقه اشکان دژاگه و بردیف با هم ملاقاتی داشته باشند و بتوانند در این فصل در فوتبال روسیه با هم کار کنند.

دیگر چهره‌های نام آشنای فوتبال ایران که در روسیه فعالیت می‌کنند میلاد محمدی و سعید عزت‌اللهی هستند.