تبیان، دستیار زندگی

جلسه ویژه اعضاء شورای شهر با شهردار تهران

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از برگزاری جلسه اعضای شورا با شهردار تهران خبر داد و گفت: این جلسه عصر فردا و با موضوع نحوه انتخاب معاونین و مدیران در شهرداری برگزار خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
افشین حبیب‌زاده
به گزارش تبیان به نقل از تسنیم، افشین حبیب‌زاده با اشاره به برگزاری جلسه اعضای شورای شهر تهران با محمد علی نجفی شهردار تهران، اظهار کرد: این جلسه عصر فردا برگزار خواهد شد. مباحث مختلفی مدنظر است اما یکی از مهم‌ترین موضوعات بحث ادامه تغییرات در بدنه شهرداری و نحوه انتخاب مدیران ارشد این مجوعه است.

حبیب‌زاده گفت: در روزهای اخیر اخباری مبنی بر تغییرات در برخی از سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری منتشر شده است که اسامی برخی از مدیران اعلام شده که این موضوع نیز در جلسه فردا مطرح خواهد شد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه به تعامل شورا و شهرداری اشاره کرد و افزود: ما تلاش می‌کنیم این تعامل حفظ شود چرا که این کار به سود شهروندان و شهر خواهد بود.

وی همچنین به جلسه غیرعلنی روز گذشته اعضاء شورای شهر تهران اشاره کرد و گفت: در این جلسه طبق اعلام قبلی بررسی نامه‌های یکی از سازمان‌های نظارتی در دستور کار قرار گرفت که این نامه‌ها محرمانه بودند.

حبیب‌زاده ادامه داد: قاعدتا با توجه به محرمانه بودن نامه‌ها نمی توان محتویات آنها را رسانه‌ای کرد اما به طور کلی نامه‌ها مربوط به شهرداری و شورای سابق بوده که در جلسه دیروز مورد بحث قرار گرفت.
منبع: تسنیم