تبیان، دستیار زندگی

خط قرمز مدیران استقلال برای فرهاد مجیدی

در روز‌های تغییر و تحولات در استقلال تهران بار‌ها در مورد حضور فرهاد مجیدی در این تیم شایعاتی منتشر شد ،اما خیلی زود هم تکذیب شد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
فرهاد مجیدی
 در روز‌های تغییر و تحولات در استقلال تهران بار‌ها در مورد حضور فرهاد مجیدی در این تیم شایعاتی منتشر شد ،اما خیلی زود هم تکذیب شد
به گزارش تبیان و به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ به هر ترتیب تمامی هواداران و البته شخص شفر که به تازگی به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده خواهان حضور مجیدی در جمع آبی‌ها هستند، اما در این میان به نظر افرادی هستند که با آمدن مجیدی موقعیت‌های خود را از دست رفته می‌بینند.
مجیدی که مدت زمان زیادی را در تیم استقلال حضور داشته اکنون این حق را دارد که به عنوان یک مربی با تجربه به کادر این تیم اضافه شود و در کنار مربی خارجی کار خود را در استقلال آغاز کند، اما بعضی افراد حاضر در باشگاه استقلال از حضور مجیدی در راس آبی‌ها ترس دارند.
طبق اعلام یکی از نزدیکان باشگاه استقلال برخی افراد با آمدن مجیدی به فکر از دست دادن جایگاه هایشان هستند و این افراد تنها به فکر منافع خود هستند نه باشگاه!
انگار برخی افراد تابلوی ورود ممنوع را برای فرهاد مجیدی بازیکن محبوب میان هواداران مقابل درب باشگاه استقلال نصب کرده اند و اجازه نمی‌دهند او اکنون به کادر فنی ورود پیدا کند.
با این تفاسیر همچنان حضور مجیدی در استقلال در هاله‌ای از ابهام قرار دارد چرا که برخی افراد هنوز درب‌های باشگاه را روی این بازیکن بسته اند و اجازه ورود به او را نمی‌دهند.
البته اگر فشار‌ها از سمت برخی مسئولان و هواداران درباره حضور مجیدی در استقلال ادامه داشته باشد بعید نیست که همان افراد مورد نظر در نهایت تسلیم شوند و اجازه ورود مجیدی را به باشگاه صادر کنند.
به هر ترتیب باید دید طلسم حضور پیدا نکردن مجیدی در استقلال چه زمانی خواهد شکست و اصلا این امر شدنی است یا خیر.