تبیان، دستیار زندگی

استاندار تهران در صبحگاه مشترک پلیس فاتب:

حضور ناجا در شرایط حساس و خاص امروز فعالانه است

استان تهران با بیان این مطلب که حضور نیروی انتظامی در شرایط حساس و خاص امروز فعالانه است، گفت: برخورد پلیس با اشرار به مردم آرامش داده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
مقیمی
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، محمد حسین مقیمی استاندار تهران در صبحگاه مشترک ناجا ضمن گرامیداشت هفته ناجا اظهار داشت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همواره با آمادگی کامل در ایفای نقش بسیار موثری در تامین امنیت داشته است. در اوایل پیروزی انقلاب، نیروی انتظامی ، با شروع حرکاتی علیه انقلاب خدماتی بسیار ارزشمند را ارائه کرد و با کسانی که با انقلاب سر ستیز داشتند برخورد کرد

وی با اشاره به نقش نیروی انتظامی در دوران دفاع مقدس، گفت: ناجا شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده است و ١١٥ شهیدی هم که قرار است بیایند از همین شهدا هستند. در دوران بازسازی نیروی انتظامی سهم بسیار تعیین کننده ای به خصوص در مناطق جنگی ویرانه داشت.

وی تصریح کرد: امروز مردم در کمال آرامش زندگی می کنند چون می دانند ناجا امنیت آنها را برقرار می کند. حضور نیروی انتظامی در شرایط حساس و خاصی که امروز با آن رو به رو هستیم و همچنین حضور مرزداران در اقصی نقاط کشور حضور فعالانه‌ای است.

در تمامی فرودگاه ها و مرزهای هوایی و سایر مرزهای وسیع کشور نیروی انتظامی در قالب ادارات مختلف اقدامات خوبی داشته است برخورد با اشرار باعث شده مردم در آرامش شب را صبح کنند. مردم امنیت را از نظام و دولت می خواهند و ناجا به عنوان برقرار کننده نظم و امنیت این وظیفه را بر عهده دارد امروز سوداگران مرگ و حاملان مواد مخدر و همچنین قاچاقچیان کالا می دانند که نیروی انتظامی به دنبال آنهاست.
منبع: خبرگزاری فارس