تبیان، دستیار زندگی

پروژه نجات پرسپولیس؛ موفقیت در خان اول

مدیران پرسپولیس قبل از رسیدن لیگ به نیم فصل اول، تمدید قرارداد بازیکنان‌شان را آغاز کرده‌اند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
پرسپولیس
مدیران پرسپولیس قبل از رسیدن لیگ به نیم فصل اول، تمدید قرارداد بازیکنان‌شان را آغاز کرده‌اند.
به گزارش تبیان و به نقل از نود، محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات، برای آن‌ها دردسرساز خواهد بود. پرسپولیسی‌ها در بهترین دوران‌شان در تاریخ لیگ برتر به سر می‌برند و نمی‌خواهند بخاطر این محرومیت، مثل تراکتورسازی دچار افت و بحران بشوند. محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات، تراکتورسازی مدعی قهرمانی فصل پیش را به یک تیم میانه جدولی در این فصل تبدیل کرد.
پرسولیس همین حالا، تیم آماده‌ای در اختیار دارد که اضافه شدن یک سال به میانگین سنی بازیکنانش، نمی‌تواند باعث افت آن‌ها شود. در صورت حفظ این تیم در فصل آینده، پرسپولیس می‌تواند با وجود محرومیت از نقل و انتقالات همچنان مدعی قهرمانی باقی بماند. به شرطی که قرارداد ۹ بازیکنی که فصل آینده برای بازیکن آزاد خواهند بود، تمدید شود.
پرسپولیس پروژه مذاکره و تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی را آغاز کرده و امروز با بوژیدار رادوشویچ، ذخیره بیرانوند به توافق رسید. در صورت جدایی رادوشویچ، پرسپولیس جانشینی برای بیرانوند نداشت و مجبور بود در غیاب بود، به ابوالفضل درویشوند بازی بدهد. توافق با رادو، اولین و البته آسان‌ترین مرحله از ۹ مذاکره و تمدید قرارداد پرسپولیسی‌ها با بازیکنان‌شان بود.
مهدی طارمی، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، محسن مسلمان، وحید امیری، کمال کامیابی‌نیا، صادق محرمی و فرشاد احمدزاده، بازیکنان دیگری هستند که باید قراردادشان تمدید شود. بازیکنانی که همگی از بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس هستند و توقعات بالایی هم برای تمدید قرادادشان خواهند داشت. پروژه پرسپولیس، از حالا آغاز شده و آن‌ها می‌خواهند قبل از پایان فصل، پرونده تمدید قراردادهای‌شان را ببندند تا به سرنوشت تراکتورسازی دچار نشوند.