تبیان، دستیار زندگی

جزئیات جلسه محرمانه رئیس و شورای شهر تهران

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به جلسه محرمانه رئیس و اعضای شورای شهر تهران گفت: در این جلسه مکاتبات یکی از سازمان‌های نظارتی در خصوص مسائل شورای شهر و شهرداری با سازمان‌های وابسته آن بررسی شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
شورای شهر
به گزارش تبیان به نقل از تسنیم، علی اعطا پس از پایان جلسه محرمانه رئیس و اعضای شورای شهر تهران اظهار کرد: یکی از سازوکارهای نظارتی کشور در 45 روز اخیر در زمان آغاز به کار رسمی شورای پنجم مکاتبات متعددی با طبقه‌بندی محرمانه با رئیس شورا انجام داده بود.

وی تصریح کرد: به دلیل طبقه‌بندی نامه‌ها موضوعات مطرح شده در جلسه امروز با دقت موارد مورد بررسی قرار گرفت. سخنگوی شورای شهر تهران بیان کرد: این مکاتبات دلسوزانه در دو حوزه مطرح شده بود که یکی در رابطه با نظام اداری دبیرخانه شورا و دیگری حوزه عملکردی شهرداری تهران و سازمان‌های وابسته به آن بود. 

وی ادامه داد: در این دو حوزه نامه‌ها تنظیم و به رئیس شورای شهر تهران ارسال شده بود. اعطا ادامه داد: در جلسه امروز بعد از گفت‌وگو‌ها و تبادل نظر جمع‌بندی و تصمیم‌گیری این بود که به منظور ارتقای تعامل بین نهادهای نظارتی و بازرسی با حوزه مدیریت شهری با لحاظ کردن محدوده مسئولیت‌ها و اختیارات، طرفین در آینده نزدیک سرفصل‌های مطرح شده با رؤسا و متولیان این سازمان‌ها به اتفاق مورد بررسی قرار دهیم. 

وی گفت: در پایان بیان این نکته لازم است که توجه جدی به شفافیت و سلامت اداری یکی از راهبردهای شورای پنجم است و به تبع ما در اجرای این راهبردها از همکاری نهادها استفاده خواهیم کرد. 
منبع: تسنیم