تبیان، دستیار زندگی

تصویربرداری «رنج پنهان» آغاز شد

سریال «رنج پنهان» به کارگردانی بیژن میرباقری و تهیه کنندگی رضا جودی بعد از گذراندن دوماه پیش تولید در تهران کلید خورد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
رضا جودی که سریال «لیسانه ها۲» را بعد از ماه صفر برای پخش از شبکه سه آماده نمایش دارد این روزها مشغول تصویربرداری سریالی است که قصه آن در بستر دهه پنجاه می گذرد.
سریال «رنج پنهان»

این سریال که قرار است برای پخش در ایام دهه فجر سال جاری آماده شود کار خود را در لوکیشنی در محمودیه تهران آغاز کرده و قرار است عوامل برای گرفتن برخی سکانس ها در روزهای آینده راهی شهر قزوین شوند. رنج پنهان در بیست قسمت چهل و پنج دقیقه ای تولید خواهد شد و بازیگرانی که در لوکیشن محمودیه تهران جلو دوربین رفتند عبارتند از: قطب الدین صادقی ، کاوه خداشناس، اتابک نادری، فرشید زارعی فرد، سمیرا حسینی، آزاده سدیری، نسرین نکیسا، رویا اسکندانی.

در خلاصه داستان آمده است: در سال ۵۳ مرگ جوانی در دانشگاه، برادر و دوستانش را برمی آشوبد. بحران آن سال ها، اختناق فضای موجود و شور جوانی، یوسف را وارد بازی پیچیده ای می کند که اسلحه و خشونت تنها راهکار عملی اوست. کار به جایی می رسد که او باید مخفیانه در شهر تهران روزگار بگذراند. حال، سکوت خفته راهکار دیگری را پیشنهاد می کند.

دیگر عوامل این سریال عبارتند از: تهیه کننده: رضا جودی ، مدیر تولید: بهرام جلالی، جانشین تولید: حسین فیض آبادی، فیلمنامه: حسین تراب نژاد، مهدی حمزه و براساس طرحی از حمیدرضا سبحانی نژاد، کارگردان : بیژن میرباقری ، دستیار یک و برنامه ریز: سید علی هاشمی، مدیر تصویربرداری: ناصر محمود ، کلایه تصویربردار: ناصر بیگ زاده، طراح صحنه: بهزاد جعفری ، دستیار طراح صحنه: بهنام جعفری، طراح لباس: مرجان گلزار، طراحان گریم: احسان روناسی - شیوا پاک نیت، صدابردار: فرخ فدایی، تدوین:آریا اردستانی، مدیر تدارکات: یوسف آقایی

منبع: صبا