وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

رئیس پلیس پایتخت خبر داد

دستگیری سه تن از عاملان تخریب شیشه بانک‌ها در تهران

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری سه تن دیگر از عاملان تخریب شیشه بانک‌ها در تهران طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
سردار حسین رحیمی
به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه بازدید از سامانه ۱۹۷ با حضور در جمع خبرنگاران گفت: توجه به مردم و رسیدگی به مطالبات آنان یکی از اولویت‌های من بوده و در همین راستا از ابتدای حضور در ریاست پلیس پایتخت تاکنون این چهارمین بار است که در مرکز نظارت همگانی ۱۹۷ حاضر می شوم.

وی با بیان اینکه امروز شهروندان مطالبات مختلفشان را مطرح کردند، تصریح کرد: تنها در روز جاری در این سامانه به مشکلات ۵۹۰ تن از شهروندان رسیدگی شده و دستورات لازم در این زمینه صادر شده است.

وی از ارائه دستورات لازم در خصوص ترخیص خودروهای فاقد منع قضایی در جلسه امروز با شهروندان خبر داد و با تاکید بر اینکه توجه به خواسته ها و مطالبات شهروندان از جمله مواردی است که تمامی روسای پلیس های تخصصی باید رعایت کنند، گفت: از شهروندان نیز می‌خواهیم که هنجارهای جامعه را رعایت کرده و با پلیس همکاری کنند.

به گفته رئیس پلیس پایتخت، به فرماندهان و روسای پلیس در تهران تاکید شده که حتما با حضور در محلات و مساجد به مشکلات شهروندان رسیدگی کنند.

رحیمی همچنین در پاسخ به سوالی درباره شکستن شیشه بانک ها در سطح شهر تهران گفت: چند نفر با تفنگ ساچمه ای شیشه تعدادی از بانک ها را شکسته بودند که بلافاصله شناسایی شده و دو نفر از آنان روز گذشته وسه نفر دیگر نیز طی ۲۴ ساعت گذشته دستگیر شدند.
منبع: ایسنا
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین