سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

داستان بازگشت مجیدی و استقلال

شاید برای خیلی‌ها این سوال به وجود آمده باشد که چرا در شرایطی که خود فرهاد مجیدی تمایل زیادی داشت تا به استقلال بیاید و روی نیمکت این تیم بنشیند دیگر خبری از او نشد؟
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
فرهاد مجیدی
 شاید برای خیلی‌ها این سوال به وجود آمده باشد که چرا در شرایطی که خود فرهاد مجیدی تمایل زیادی داشت تا به استقلال بیاید و روی نیمکت این تیم بنشیند دیگر خبری از او نشد؟
 به گزارش تبیان و به نقل از خبرآنلاین؛حتی بدبین ترین هوادار استقلال هم در زمانی که جلسه کمیته فنی این باشگاه برای انتخاب دستیاران شفر برگزار شد فکرش را نمی کرد که نام مجیدی از خروجی این باشگاه بیرون نیاید.آنچه که عجیب بود بیرون آمدن نام طاهری و سیروس دین محمدی بود که علامت سوال بزرگی را بالای سر خیلی ها به وجود آورد.
بر اساس اخبار رسید وینفرد شفر علاقه زیادی دارد تا مجیدی کنارش روی نمیکت ذخیره ها بنشیند.به قول بعضی از عشق فوتبال ها نام مجدی خودش 40 هزار نفر را به ورزشگاه می کشاند و شفر به خوبی می داند که مجیدی می تواند ابزاری باشد برای اینکه حمایت هواداران را به همراه داشته باشد.از باشگاه استقلال خبر می رسد که اختلاف نظر شفر با افتخاری دارد به جاهای باریک کشیده می شود.ظاهرا او علاقه ای ندارد که با طاهری و دین محمدی کار کند و اصرار به بازگشت مجیدی دارد.جالب تر اینکه خیلی از هواداران با حمله به صفحه اینستاگرام سرمربی تازه وارد آبی ها از او خواسته اند تا این دو نفر دستیارش نشوند!آنها به شفر توصیه های لازم را کرده اند که با انجام این کار بدبختی به سراغش می آید و بهتر است که جباری را هم به ترکیب تیمش اضافه کند.
نکته ای که در این زمینه وجود دارد این است که فرهاد مجیدی روز پنج شنبه وارد ایران شد و جالب اینجاست که خودش با شفر در ارتباط است.این احتمال وجود دارد که پس از وتو کردن طاهری و دین محمدی حرف سرمربی آلمانی استقلالی ها به کرسی بنشیند و مجیدی هم با شرایط خاصی بازگشتی دوباره به تیم محبوبش داشته باشد.
اما آنچه باعث شده تا هواداران از بازگشت شماره 7 محبوبشان به استقلال دلسرد شوند حرف هایی است که نوری سخنگوی کمیته فنی استقلال به زبان آورده است.او مدعی شده که در جلسه افتخاری و وینفرد شفر،سرمربی آلمانی اصلا اسمی از مجیدی نیاورده است! نوری می گوید:«ایشان در این جلسه نامی از گزینه مورد نظر خودشان نیاوردند.فرهاد بازیکن محبوبی بوده و در این موضوع شکی نیست، اما استقلال یکسری شرایط و قوانینی دارد. مواردی هست که باید در آنالیز لحاظ شود. مجیدی محبوب است، اما او باید دوره‌های مربیگری را ببیند و سپس به استقلال بیاید. احساس می‌کنم در خصوص مجیدی، رسانه‌ها آب و تاب زیادی دادند و صحبت از دستیاری او مطرح کردند در حالی که شفر خودش تصمیم‌گیری می‌کند.قطعا رزومه هر فردی که پیشنهاد شود را بررسی می‌کنیم. قبول دارم مجیدی آدم کوچکی نیست و هواداران او را قبول دارند.هر کاری می‌کنیم برای سربلندی استقلال است، چه مجیدی باشد چه نوری. الان به آرامش احتیاج داریم تا استقلال نتیجه بگیرد. هیچ کسی با مجیدی اختلاف ندارد. او جزو بازیکنان خوب استقلال بوده و برای این تیم زحمت کشیده است. با مجیدی هم صحبت کنید، می‌گوید اگر من هم نباشم، دوست دارم استقلال سربلند باشد.»رابطه مجیدی و استقلال مثل دو عاشقی شده که هر چقدر تلاش می کنند اما بهم نمی رسند.انگار که مقابل در باشکاه استقلال برای او یک تابلو ورود ممنوع زده اند و اجازه نمی دهند تا این بازیکن به باشگاه خودش برگردد.هنوز مشخص نیست که چرا و چه کسانی نمی خواهند مجیدی پا به باشگاه بگذارد.در شرایط فعلی هم باید نشست و منتظر ماند که دید چه اتفاقی می افتد و سرانجام این طلسم می شکند یا اینکه اتفاق های دیگری در این زمینه رقم خواهد خورد؟

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین