سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
باز قهرمان! مهرداد اولادی خط خورد از سوی كادرفنی تیم فوتبال امید كشورمان اسامی 23 بازیكن برای مصاف با اردن در چهارچوب مرحله مقدماتی المپیك پكن ، اعلام شد. تیم فوتبال امید كشورمان كه در نخستین گام از مسابقات انتخابی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مشکل خروجی برای سرباز قهرمان!

مهرداد اولادی خط خورد


از سوی كادرفنی تیم فوتبال امید كشورمان اسامی 23 بازیكن برای مصاف با اردن در چهارچوب مرحله مقدماتی المپیك پكن ، اعلام شد.

تیم فوتبال امید كشورمان كه در نخستین گام از مسابقات انتخابی المپیك پكن در ورزشگاه آزادی مقابل تیم استرالیا به نتیجه مساوی بدون گل متوقف شد در دومین دیدار خود هشتم فروردین ماه سال 86 از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم اردن می‌‏رود كه بر این اساس اسامی 23 نفر برای حضور در اردوی تداركاتی كه از پانزدهم اسفندماه جاری در هتل المپیك برپا می‌‏شود، اعلام شد.

نكته جالب توجه در این لیست عدم دعوت از مهرداد اولادی است كه در دیدار ایران مقابل استرالیا به میدان رفت. اگرچه دلیل خط خوردن اولادی اعلام نشد اما حقیقت این است که او به دلیل مشکل سربازی و خروج از کشور اجازه همراهی تیم امید را در هیچ یک از بازیهای خارجی به دست نخواهد آورد.

این در حالیست که اولادی با تیم امید ایران در بازیهای آسیایی دوحه به نشان برنز رسید و ظاهرا می تواند از معافیت های سرباز قهرمان برای گرفتن کارت پایان خدمت خود استفاده کند.

اما اسامی نفرات دعوت شده به شرح زیر است:

: 1- سوشا مكانی 2- امید روانخواه 3- عادل كلاه كج 4- محسن حمیدی 5- رضا مردانی 6- محسن فروزان 7- علی رضا نظیف كار 8- میلاد نوری 9- مهرداد پولادی 10- شهرام گودرزی 11- ابراهیم كریمی 12- وحید امرایی 13- علیرضا حقیقی 14- حسین كعبی 15- احسان خرسندی 16- علی حمدوی 17- میلاد میداودی 18- سعید چاه جویی 19- حسین ماهینی 20- رضا طاهری 21- میلاد میر ترابی 22- نادر احمدی 23- اسماعیل نظری

بر اساس اعلام كنفدراسیون فوتبال آسیا، دیدار تیم‌‏های ایران و اردن را"محمود محد جمعه الغطریف" به عنوان داور وسط، سالم رشید الرشدی و سالم نصیر البتاشی به عنوان كمك داور و عبدالله رشید عبدالله الهراسی(همگی ازز عمان) به عنوان داور چهارم قضاوت خواهند كرد و ناظرAFC در این دیدار"تاكاهیرو ماسودا" از ژاپن خواهد بود

همچنین گفتنی است که باشگاه فجرسپاسی شیراز از حضور بازیکنان خود در تیم ملی خودداری کرده است .باشگاه شیرازی به مسئولان تیم امید اعلام کرده است به دلیل بازی حساس آنها در برابر صباباتری در روز پنجشنبه آنها نمی توانند بازیکنان خود را در اختیار تیم امید قرار دهند .

تیم استقلال اهواز نیزبه دلیل خضور 5 بازیکن خود در تمرینات تیم امید خواستار به تعویق افتادن بازی خود در هفته 22 برابر سپاهان شده است .

این در حالی است که وینگو بگوویچ قبلا اعلام کرده بود در صورت حاضر نشدن بازیکنان در سر تمرینات تیم امید دیگر به تیم ملی دعوت نخواهند شد .

پیروزی پرگل امید ایران برابر امارات

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x