تبیان، دستیار زندگی
تقلال استعفا داد به گزارش تبیان : دكتر هاشم ساعدی فر معاون ورزشی وسخنگوی زحمتكش باشگاه استقلال تهران استعفای خود را تقدیم دكتر قریب مدیر عامل باشگاه كرد. دكتر ساعدی كه از مدیران موفق و خوش فكر نسل جوان مدیریت كشوراست پس از كش...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معاون ورزشی و سخنگوی باشگاه استقلال استعفا داد

به گزارش تبیان :

دكتر هاشم ساعدی فر معاون ورزشی وسخنگوی زحمتكش باشگاه استقلال تهران استعفای خود را تقدیم دكتر قریب مدیر عامل باشگاه كرد.

دكتر ساعدی كه از مدیران موفق و خوش فكر نسل جوان مدیریت كشوراست پس از كش و قوس های فراوان تصمیم به قطع همكاری خود با باشگاه استقلال گرفت.

هر چند استقلال ، ساعدی را مدت اندكی دراختیارداشت اما حضور او در كنار استقلال پر حاشیه نعمت بزرگی بود كه متاسفانه مدیران استقلال قدر وی را نداشتند و مدیری جوان و دلسوز را از دست دادند. دكتر ساعدی علیرغم مشغله فراوان كاری از جمله داشتن دو پست مهم در وزارت بازرگانی به نیت خدمت به ورزش كشور و به عشق استقلال وارد گود شد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در همان آغاز كار با بیان اهداف و طرح های خود ، نوید روزهای خوشی را برای استقلال به ما و هواداران داد اما ندادن اختیارات لازم به وی روند حركتی وی را كند و كندتر كرد تا اینكه مجبور به استعفا گردید.

شخصیت ومنش والای دكتر ساعدی در این مدت ، ذكر عام و خاص و به خصوص اهالی ورزش و ارباب جراید بود. ساعدی كه درد دل های فراوانی دارد در حالی تصمیم به ترك استقلال گرفت كه مدیرعامل باشگاه رقیب یعنی اكبر غمخوار برای پیوستن ساعدی به كادر مدیریتی پرسپولیس دست از پیشنهادات مصرانه خود بر نمی دارد. اینك توجه تان را به گفتگویی تلفنی كه مدیر بخش ورزشی تبیان با دكتر هاشم ساعی معاون باشگاه استقلال انجام داده جلب می نمائیم.

آقای دكتر لطفاً در خصوص صحت و چگونگی استعفاء خود بفرمایید؟

در این مدت خیلی فشار تحمل كردم و با توجه به مشغله كاری فراوان مصلحت را برآن دیدم كه اگر جریان امور را به پیشكسوتان باشگاه واگذار نمایم برای استقلال بهتر باشد. من كادر فنی و بازیكنان را خیلی دوست دارم و اصلاً با آنها و حتی معاونین باشگاه مشكلی ندارم.

آنچه كه بر من گذشت در این مدت اندك ، بسیار سخت و دشوار بود ، چرا كه به تنهایی در مقابل مشكلات و كاستی و كمبودها روبرو شدم و آنطوركه باید وشاید حمایت نشدم و همیشه در این مدت می باید جوابگوی بازیكنان و مشكلات مالی آنها و از همه مهمتر،هواداران عزیز شوم.

در پایان امیدوارم با قبول این استعفا توسط دكتر قریب ، وضعیت باشگاه محبوبم روز به روز بهتر گردد.

دكتر ساعدی درد دل های فراوان و بسیار جالبش را در این گفتگوی طولانی به رسم امانت به ما زد تا استقلال بیشتر از این وارد حاشیه نشود . به هر حال صحبت های منطقی وی كه بصورت امانت در نزد ما ماند ، جای تامل دارد.

درپایان این گفتگوی دوستانه ، دكتر ساعدی ضمن مثبت توصیف كردن فعالیتهای موسسه تبیان ، قول داد كه در اولین فرصت میهمان ما باشد .