وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

اگر من درد یتیمی را درک میکنم ولی امروز ملّتی در زیر چکمه های بیگانگان ذلیل نشدند

تنها فرزند سردار شهید محمود کاوه در دل‌نوشته‌ خود می‌نویسد:«اگر من درد یتیمی را درک میکنم اما امروز ملّتی در زیر چکمه های بیگانگان، ذلیل نشدند.این امنیت و آرامش گوارای مردم وفادارمان باد»
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
زهرا کاوه دختر سردار شهید محمود کاوه در پست اینستاگرامی خود عکسی از دوران کودکی خود به همراه دل‌نوشته ای را منتشر کرد.

او در این پست نوشته است:«تصویر متعلق به اینجانب زهرا کاوه در سن 3 سالگی و برای اولین بار در صفحه خودم به اشتراک می‌گذارم.

برداشتهای متفاوتی از این تصویر صورت گرفته و شاید از دلائل رسانه ای شدنش علاوه بر جایگاه خاص پدر شهیدم، نگاه پُر از بُهت و اندوهم و لباس سبزیست که سَمبُلی از جهاد و شهادت است و من به دلیل علاقه به عکس‌های پدرم که در تصاویر به جا مانده اش اکثرا همین لباس را میپوشید، اصرار داشتم این رنگ را بپوشم.
زهرا کاوه


این روزها که پس از سالها عبور از چراییِ علل خاتمه جنگ مجددا به بهانه هفته دفاع مقدس شاهد تحلیل‌های شبهه روشنفکری هستیم لازم دانستم دو نکته را به عرض برسانم: 

اول) ما درد یتیمی و فقدان بزرگترین تکیه گاه زندگی یعنی "پدر" را با گوشت و خون لمس کرده ایم و آثار آن تا را تا پایان حیاتمان حس خواهیم کرد.آنچه سبب آرامشان می‌شود امنیت و عزت ملت بزرگ و متمّدن ایران است.اگر من درد یتیمی را درک میکنم اما امروز ملّتی در زیر چکمه های بیگانگان، ذلیل نشدند.این امنیت و آرامش گوارای مردم وفادارمان باد .

دوم) هشت سال دفاع مقدس برای ملت بزرگ ایران فقط دفاع از مرزهای جغرافیایی نبود بلکه حراست از مرزهای عقیدتی هم بود. شهدای ما با پیشانی بند هیهات منّا الذله ، عاشقانه به معبودشان لبیک گفتند.
ما امروز و پس از سالها شاهدیم که در قلب لیبرال دموکراسی غرب ، از جنگهایی تجلیل و تقدیر میشود که نه برای خدا و نه در راه حسین بن علی، بلکه برای دنیایشان رُخ داد. غربیان از جنگ جهانی تجلیل میکنند که علت آغازش کشور گشایی و خونریزی بود. شهدای ما برای دفاع از کیان و عزتمان رفتند.
کودکی زهرا کاوه


در پایان به آنها که عادت دارند نشخوار جویده غربیها را بجوند اعلام می‌داریم کاتولیک تر از پاپ نشوید و لا اقل نحوه قدردانی از جنگ را هم از آنان بیاموزید.»
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین